«
indir (32)

İPhone 12 serisinin lansmanından önce bile , iPhone 13 cihazları hakkında çok erken bir rapor gördük . O zamandan beri, cihazlar sık ​​sık sızıntı okuyucuda görünmeye başladı. bilgi. Cihazlarla ilgili en önemli konuşma noktalarından biri, daha küçük çentikli 120Hz LTPO ekranın varlığıdır . Bugün, Macrumors iddia edilen ön cam panel görüntülerini getirdi.

Gereğince raporda , iPhone 13 modelleri önce-5.4-inç, 6.1-inç ve modeller arasında 6.7 inç ile aynı boyutlara sahip olacaktır. Apple’ın bunları iPhone 13 (ilk iki boyut), iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max olarak adlandırması bekleniyor.

İddia edilen iPhone 13 modellerinin ön cam panel görüntüleri daha küçük bir çentik, yeri değiştirilmiş kulaklık gösteriyor

Bunun dışında, ‘Pro’ varyantlarının birkaç yükseltme aldığı söyleniyor. Daha küçük çentikten bahsederken, iddia edilen ön panel görüntüleri, kulaklığın / hoparlörün cihazın üstüne taşındığını gösteriyor. İlk raporlar, Apple’ın yakın zamanda herhangi bir zamanda çentiği atacak bir ruh halinde olmadığını ve görüntülerin bunu doğruladığını söyledi.

Çentik dışında iPhone 13 serisinin öncekilere benzediği söyleniyor. Bununla birlikte, Apple A15 yonga seti, gelişmiş ultra geniş kamera , Qualcomm X60 5G modem , 1 TB’a kadar depolama ve Wi-Fi 6E desteği gibi dahili cihazlarda yükseltmeler bekleyebilirsiniz .

Yukarıda belirtildiği gibi, en büyük değişiklik , ‘Pro’ varyantlarında 120Hz yenileme hızı desteğine sahip LTPO ekran paneli olacaktır  . Ayrıca, iPhone 13 modelleri için 5,42 inçlik bir versiyonun olup olmadığını merak etmiş olabilirsiniz.

Raporlar, Apple’ın daha düşük satışlara rağmen hala daha küçük bir sürüm piyasaya sürmeyi planladığını söylüyor, ancak bunu iPhone 12S gibi farklı bir adla yapabilir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *