«
GEFORCE NOW

Nvidia’nın bulut tabanlı oyun akışı Geforce NowChrome web tarayıcısı ve M1 Mac‘ler için de kullanılabilir hale geldi. Mevcutta Windows ve Android cihazlar için uygulamaya sahip bulut tabanlı oyun servisi, 2020 yılının Ağustos ayından itibaren kitlesini genişletmeye ve rekabeti artırmaya devam ediyor.

.

Geforce Now’a M1 Mac ve Chrome Desteği Geldi!

.

Geforce Now Rekabeti Çoğalıyor

.

Yeni atılan adıma göre artık Chrome tarayıcısına sahip olan herkes, zayıf bir dizüstü bilgisayarda dahi Geforce Now’ın sitesine gidip bir hesap açarak oyun oynamaya başlayabilecek.

.

M1 Mac sahibi kullanıcılar ise Geforce Now’un yeni sürümünü özel uygulama aracılığı ile edinebilecek ve tarayıcıdan daha kullanışlı bir şekilde oyun akışını devam ettirebilecek.

.

Geforce Now’a M1 Mac ve Chrome Desteği Geldi!

.

Ek olarak GeForce Now‘un oyunlarınızı sorunsuz ve stabil bir şekilde oynamanız için “kiraladığınız” buluttaki bir bilgisayar olduğunu belirtmekte fayda var. Bir fare ve klavye, oyun kumandası, hatta kablosuz bir kulaklıkla oynayabildiğiniz oyunları Chrome‘da sorunsuz bir şekilde çalıştırabilmeniz artık mümkün. Ancak servisin şu anda bir Chromium tarayıcısı olmasına rağmen Microsoft Edge’de çalışmadığını belirtelim.

.

Google Stadia ve Amazon Luna gibi rakip servisler ile yakın rekabet içerisinde olan Geforce Now, servisi geliştirmeyi ve kullanıcı deneyimini artırmak üzerinde hızla çalışıyor.

.

Yakın zamanda ülkemizde Turkcell‘in oyun platformu GAMEPLUS ile iş birliği içerisinde Türkiye sunucuları üzerinden hizmet vermesi beklenen Nvidia Geforce Now hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *