«
pubg_new_state

Birkaç ay önce duyurulan PUBG: New State, nihayet Android akıllı telefon kullanıcıları için Google Play Store üzerinden indirilebilir. Android için piyasaya sürülmesine rağmen, iOS sürümü henüz piyasaya sürülmedi.

PUBG: New State oyunu artık Google Play Store’dan indirilebilir , ancak Apple iOS Store’da hala ön kayıt için listelenmiştir. Bugün bir süre sonra iOS kullanıcıları için de kullanılabilir olmasını bekliyoruz.

İşte Beklenen Oyun PUBG New State Artık Android Cihazlarda

Gereksinimlere gelince, Android kullanıcılarının en az 2 GB RAM ve Android sürüm 6 veya üzeri bir cihaza ihtiyacı olacak. iOS kullanıcıları için gereksinim, iOS 13 veya sonraki bir sürümünü çalıştıran bir iPhone veya iPad’dir . Android cihazlar için oyunun boyutu yaklaşık 1,4 GB iken Apple cihazlar için yaklaşık 1,5 GB’dir.

Bilmeyenler için PUBG: New State, PUBG Studios tarafından geliştirilen bir battle royale oyunudur ve Battlegrounds Mobile India diğer adıyla BGMI’dan birkaç ay sonra gelir. BGMI oyunu Hindistan’a özel iken, PUBG: New State küresel olarak piyasaya sürüldü.

İşte Beklenen Oyun PUBG New State Artık Android Cihazlarda

PUBG Mobile ve BGMI’ye benzer şekilde  , oyun ücretsizdir ve yoğun battle royale tarzı oynanışı için modern/kentsel bir ortama sahiptir. Şirketin orijinal PUBG Mobile oyunundaki kaynakları geri dönüştürdüğü, ancak fütüristik araçlar ve silahlar gibi oyun öğeleriyle fütüristik bir bükülme eklediği görülüyor.

İşte Beklenen Oyun PUBG New State Artık Android Cihazlarda

Krafton , yaratılışını “bugüne kadarki en gerçekçi ve teknolojik olarak gelişmiş mobil oyunlardan biri” olarak nitelendirdi ve oyun piyasaya sürüldükten sonra “güçlü ve tutarlı bir yeni içerik, küresel hizmet desteği ve hile karşıtı önlemler” sözü verdi.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *