Oyun

GTA Online, Bir Kez Daha Oyun İçi Para Hediye Veriyor

Geçen ay oyuncuların Maze Bank hesaplarına oyun içi 500.000 dolar yatıran GTA Online, bu ay da aynı miktarda parayı oyuncuların banka hesaplarına yatıracağını açıkladı. GTA Online oyuncularının bu parayı elde etmek için yapmaları gereken tek şey, mayıs ayı içerisindeki herhangi bir zamanda oyunu oynamaları.

Geçen ay, Grand Theft Auto (GTA) Online’a bağlanan her oyuncuyu, Maze Bank hesaplarında 500.000 GTA dolar karşılamıştı. Görünüşe bakılırsa oyunun geliştiricisi Rockstar Games’in bu bonkörlüğü bir ayla sınırlı kalmayacak. Rockstar Games, elde edilmesi çok kolay 500.000 GTA dolarlık yeni hibenin bu ay için de oyunculara verileceğini açıkladı. Oyuncuların 500.000 GTA dolarını elde etmek için yapmaları gereken tek şey mayıs ayının içerisinde herhangi bir zaman oyunu oynamaları.

 

gta 5

 

Bu basit şartı yerine getiren her oyuncunun banka hesabına 500.000 GTA doları hemen yatırılacak. Bir önceki hibede olduğu gibi, GTA Online oyuncuları ilk girişlerinden sonraki yedi gün içerisinde paranın banka hesaplarına yatırılmış olmasını bekleyebilirler. Bununla birlikte 500.000 kazanmanın tek yolu bu değil. GTA 5 Online için iki aşamalı doğrulama oluşturan oyun hayranları da kolayca bir başka 500.000 GTA doları hibesi elde edebilecekler. Bunu başarmak için de sadece, oyuncuların kendi Rockstar Social Club hesaplarını, konsol hesaplarına bağlamaları gerekiyor.

500.000 GTA Dolarıyla Neler Yapılabilir

gta5

GTA dolarlarını aldıktan sonra bir oyuncunun yapması gereken tek şey onu nereye harcayacağına karar vermesi olacak. Bu parayla yapılacak şeylerden biri de, bir uzaylı kıyafeti satın almak diyebiliriz. Uzaylı kıyafetine sahip olan oyuncu şu anda GTA Online’da devam eden uzaylı savaşına katılma hakkı kazanıyor. Bu kıyafetler, GTA’da silah satın aldığınız Ammu-Nation’lardaki ‘Outfit’ (Teçhizat) kısımlarında bulunuyor. Bu kıyafetin değeriyse 300.000 GTA dolarının üzerinde.

Elbette elde ettiğiniz nakdi uzaylı kıyafetine harcamak oyuna giriş yapmanız için tek neden değil. GTA Online’da şu anda iki hafta önce Gerald’s Last Play (Gerald’ın Son Oyunu) başlığı altında toplanan yeni görev setleri de yer alıyor. Belki de bu yeni görevler, GTA Online’a giriş yapmak için yeterli bir neden olabilir.

Oyundaki kurgusal şehir Los Santos, garip olaylardan hiçbir zaman kurtulamamasıyla ünlü olsa da uzaylı istilası oyuncuları son derece şaşırtmıştı. Geçtiğimiz ay Los Santos sokakları, oyuncuları rastgele bir hayvana dönüştüren oyun içi karakterlerle doluyken şimdi de son derece tehlikeli oldukları görülen yeşil ve mor renkteki uzaylı çetelere ev sahipliği yapıyor.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: