«
STEAM

Popüler dijital oyun servisi Steam, geliştirdiği kullanıcı deneyimi ve kullanıcı dostu adımları ile oyuncularının memnuniyetini artırmaya devam ediyor. Her gün birbirinden iddialı oyunları bünyesine katan Steam, öne çıkan oyun tavsiyeleri ile de ne oynayacağına karar vermeyen oyuncuların imdadına yetişiyor. Bu haftanın öne çıkan oyununu tavsiye de bulunan oyun servisi, oyunda yaptığı yüzde 30’luk indirim ile de oyunu “en çok satanlar” listesine taşımayı başardı.

.

.

Steam’de Haftanın Öne Çıkan Oyunu Green Hell Oldu

.

Balta girmemiş Amazon yağmur ormanlarında geçen açık dünya hayatta kalma oyunu olan Green Hell‘de, yiyecek veya ekipmanınız olmadan ormanda yalnız bırakılıp ardından hayatta kalmaya ve vahşet saçan ormandan kurtulmaya çalışıyorsunuz.

.

Bilinmezliğin ve tehlikenin bol olduğu macera oyununda dış dünyadan hiçbir yardım almadan kendi kendinize savaşıyorsunuz. Barınaktan silaha, her şeyi kendinizin inşaa etmesine olanak sağlayan oyun, sizi uçsuz bucaksız bir maceraya davet ediyor.

.

.

Orta seviye bilgisayar donanımları ile oynanabilen oyunun paylaşılan hikayesi ise şöyle; “Kendini Amazon yağmur ormanlarının yemyeşil ve kurtulması imkânsız derinliklerinde buluyorsun. Burası yeşil cehennem. Amacın bu kâbus ortamının derinliklerinde hayatta kalmak ve sezgilerini kullanarak buradan kaçmak. Elinde yalnızca bir telsizle bu sonsuz ve barınması zor ormanda sevdiğin birinin sesini takip edecek; buraya nasıl geldiğini yavaş yavaş ortaya çıkaracaksın. Ancak keşfettiklerinin hayatta kalmak için savaştığın şeylerden çok daha kötü olduğunu göreceksin.”

.

Türkçe arayüz ve altyazı desteğine de sahip olan oyun, şu anda Steam üzerinden yüzde 30 indirimle 28,00 TL‘ye kullanıma erişilebilir durumda.

.

Oyunu satın alabilmek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *