«
HITMAN

Hitman 3, oynanış biçimi ve heyecanlı hikayesi ile oyuncuların ilgisini çeken ve tamamen gizliliğe odaklanarak sizi ajan olmaya davet eden yeni serisi ile çok yakında oyun severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Yakın zamanda yayınlanacak oyun, oynanışa dair bir takım yeniliklerle donatılarak, Hitman meraklılarını heyecanlandırmaya devam ediyor.

.

Hitman 3 Yeni Bir Özellikle Geliyor

.

Hitman 3’ten Tekrar Oynanabilirliğe Teşvik

.

Gösterişin çok fazla olduğu Hitman serisi, genel anlamda sizi görevi başarılı bir şekilde geçmeye sürüklüyordu. Yeni oyun Hitman 3 ile birlikte bu durum artık farklı bir hal alacak. Game Informer tarafından yapılan açıklamaya göre serinin yeni oyunu, “keşfi, merakı, ödüllendirmeyi ve tekrar oynanabilirliği teşvik etmeyi” amaç edinmiş. Ayrıca oyunda “kalıcı kısayollar” adında yeni bir sistemde yer alacak.

.

Hitman 3 Yeni Bir Özellikle Geliyor

.

Yeni oynanış şekli ile daha fazla heyecan ve aksiyon vaat eden Hitman 320 Ocak‘ta oyun severler ile buluşacak. Oyunun bilinen görevlerden ve oynanış deneyimden oluşacağı düşünülse de yapılan değişiklikler ve 300‘den fazla görev ile büyük değişiklik ve iyileştirmelerin olduğuna da kesin gözüyle bakılıyor.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

.

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *