«
Ekran Alıntısı

Uzun zamandır beklediğimiz oyun konsolları hakkında her geçen gün yeni bilgiler öğreniyoruz. Oyunların nasıl olacağı, grafikler yeteri kadar yükselecek mi ve fiyatı nne kadar olacak gibi pek çok soru olmasına rağmen, akla takılanların kolay kolay cevaplanmadığını gördük. Microsoft‘ta Sony‘de, çok fazla açıklama yapmadılar. Şimdi ise Sony tarafındaki sessizlik biraz bozuldu ve Ratchet & Clank isimli PlayStation 5 oyunundan 7 dakikalık video yayınlandı.

.

PlayStation 5 oyunundan 7 dakikalık video yayınlandı!

 

Sony’nin haziran ayındaki “The Future of Gaming” isimli etkinliğinde tanıtılan Ratchet & Clank oyunu, mekanikleri ve fizik yapısıyla yeni nesil oyunlarda neler olabileceğini göstermişti. Fakat o tarihte yayınlanan videonun çok kısa olması nedeniyle, “Gerçekten bu şekilde olabilecek mi?” soruları vardı. Yeni paylaşılan video ile, yeni konsolların gücüne bir kez daha tanıklık ediyoruz. İşte Ratchet & Clank için yayınlanan 7 dakikalık oynanış videosu. İyi seyirler…

Sony’nin açıklamalarına göre Ratchet & Clank Rift Apart isimli yapım, PlayStation 5’in çıkış oyunlarından biri olacak. Fakat, PlayStation 5’in çıkış tarihini bilmediğimiz gibi, oyunun da tarihi hakkında bir bilgimiz yok.

.

Yeni Ratchet & Clank oyunu için siz neler düşünüyorsunuz? Sizce yeni nesil konsollara yakışır bir oyun olmayı başardı mı? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *