Doğru bir Hot Wheels video oyununu görmemizin üzerinden epey bir zaman geçti ve şimdi hayranlar, Mattel ve Milestone Team arasındaki ortaklığın bir sonucu olarak gelen Hot Wheels Unleashed ile isteklerini yanıtlıyor gibi görünüyor.

.

İtalya merkezli oyun stüdyosu, yaklaşan oyunu için aksiyon dolu bir fragman yayınladı; bu fragman, herhangi bir gerçek oynanış görüntüsü olmamasına rağmen, ne tür bir kaosun beklenmesi gerektiğine dair bir fikir vermelidir. Aynı zamanda etkileyici aydınlatma ve gerçeğe yakın araba modelleri ile bazı güzel görsellere sahiptir, ancak tüm bu göz zevkinin gerçek oyuna gerçekten ulaşması durumunda görülmesi gereken bir şeydir.

.

Hot Wheels Unleashed, Eylül’de Pc ve Konsollara Geliyor!

.

Yenileyici bir şekilde, oyun ayrıca birkaç tek oyunculu ve çevrimiçi yarış moduna ek olarak bölünmüş ekran moduna sahip çevrimdışı çok oyunculu özelliğe sahip olacak.

.

Benzersiz sürüş stilleri ve özelliklerinin yanı sıra özelleştirilebilir dış görünümüyle çok sayıda otomobil bekleniyor. Gerçek Hot Wheels tarzında, araçlar etkileşimli ortamlara sahip gerçek yaşam konumlarında geçen pistlerde yarışacak ve çarpacak.

.

Hot Wheels Unleashed’ın masaya özel bir şeyler getirmesi ve içeriğiyle doldurulması gerekecek, özellikle de şu anda ön siparişe açık olan standart oyunun 49.99 $ fiyat etiketi ve 89.99 $ Ultimate Stunt Edition ile tamamlanan üç özel versiyon göz önüne alındığında.

.