«
n

Birçok kişi tarafından şaka zannedilen KFConsole, bugün Intel’in PR departmanında çalışan Mark Walton tarafından doğrulandı. Gıda sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan KFC, Haziran ayında tanıttığı ve özellikleri ile dikat çeken KFConsole oyun konsolunu kullanıcılar ile buluşturmak için hazırlık yapıyor.

.

Hayaldi gerçek oldu! İşte KFConsole özellikleri:

 

Haziran ayında şirketin resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan görüntüler gündem olmuştu. Intel PR ekibinde yer alan Mark Walton, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile KFConsole’un piyasaya çıkacağını doğruladı.

KFConsole özellikleri

Yapılan açıklamada, ” KFConsole, KFC fırınlarının ateşinden üretilen ve Cooler Master tarafından inovatif bir şekilde inşa edildi. 4K/240 FPS oyun keyfi sunabilen cihaz, rakiplerinde yer almayan tavuk ısıtma bölmesine sahip. Kullanıcılar, yiyeceklerini soğutmadan oyun keyfi yaşayabilecek. ” ifadeleri kullanıldı.

.

Sistemde yer alan doğal ısı ve hava akışı sayesinde tavukları sıcak tutan patentli hazne, oyuncuların ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacağa benziyor. Intel Nuc 9 üzerine inşa edilen konsol, değiştirilebilir ekran kartı sayesinde her zaman güncel kalacak.

.

Piyasaya sürülecek olan konsolun Intel i9-9980HK işlemci, 2 adet Seagate 1TB SSD ve RayTracing destekli Asus ekran kartıyla geleceği detaylar arasında yer alıyor.

.

Bir Cevap Yaz

Büşra Çevik Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *