«
HUAWEI

Huawei’nin alt markası Honor’u satması ile ilgili bir dönüşüm sürecine girildi. Huawei çatısı altından çıktığı için Google servislerini ve uygulamalarını kullanma konusunda tekrar özgürleştirilmesi beklenen şirket, işlemci konusunda da birden fazla üretici ile görüşmeye başladı ve hatta bazıları ile anlaşma imzaladı.

.

Huawei CEO’sundan ‘Vazgeçmeyeceğiz’ Açıklaması Geldi!

.

Donald Trump’ın koltuğunu Joe Biden’a devretmesi sonrasında Huawei’ye ne olacağı oldukça merak ediliyor. ABD’nin yeni başkanı bu konu hakkında henüz açıklama yapmazken, ona yakın isimlerden birisi konuştu.

.

Huawei CEO’su: Telefon Departmanını Asla Satmayacağız

.

Ticaret Bakanlığı Sekreteri görevine aday gösterilen Gina Raimondo, şirketlerin ABD ulusal güvenliği veya dış politika çıkarları için risk oluşturdukları gerekçesiyle kara listeye alındığını özellikle belirterek “Şu anda bu listedeki şirketlerin orada olmaması gerektiğine inanmak için hiçbir nedenim yok.” açıklamasında bulunmuştu.

.

Huawei CEO’sundan ‘Vazgeçmeyeceğiz’ Açıklaması Geldi!

.

Olumsuz tablo devam ederken, Google yasağı sürecinde kendi çözümlerini geliştiren ve bu konuda oldukça ilerleyen Huawei’nin telefon birimini satacağına dair bazı spekülatif iddiaların ortaya atılması sonrasında şirketin en üst kademesinden bir açıklama geldi.

.

Huawei’in kurucusu ve CEO’su Ren Zhengfei bugün 9 Şubat’ta yaptığı açıklamada, şirketin akıllı telefon geliştirmekten asla vazgeçmeyeceğini vurguladı.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *