Hitman 3 promosyon şart ve koşulları, üretken sızıntı yapan @momomo_us tarafından keşfedildi . Belge, çok sayıda mevcut ve gelecekteki Intel işlemcilerini listeliyor, ancak bunların hepsinin promosyonun bir parçası olmayabileceğini belirtiyor.

.

.

Hitman 3, Ocak ayında mükemmel incelemelere ulaştı ve birçoğu onu franchise’ın yirmi yıllık tarihindeki en iyi ürünlerden biri olarak nitelendirdi.

.

Tüketicileri en son veya gelecek oyunları dahil ederek en yeni CPU’ları satın almaya teşvik etmeye çalışmak yeni bir uygulama değil. Intel, Marvel’s Avenger’ı 9. ve 10. nesil işlemci tabanlı cihazlarla bir araya getiren (yani işlemcilerin kendileri değil) geçen yıl başlatılan bir promosyonu sürdürüyor, ancak bazı perakendeciler oyuna Marvel’s Avengers Collector’s Edition CPU’ları dahil etti.

.

.

AMD ayrıca geçen yıl kendi promosyonunu sundu ve Marvel’s Avengers’tan çok daha iyi bir oyun. “Equipped to Win” paketi, seçkin 3. nesil Ryzen işlemcileri veya Ryzen donanımlı PC / dizüstü bilgisayar alıcılarına Assassin’s Creed Valhalla’yı ücretsiz verdi. Team Red şimdi Far Cry 6’yı belirli Ryzen 5000 ve Ryzen 3000 CPU’larla sunuyor.

.

Intel’in paket için Hitman 3’ü seçmesi çok şaşırtıcı değil. Geliştirici IO Interactive , 8+ çekirdekli CPU’ların oyununu geliştirmek için Kasım ayında şirketle ortaklık kurdu . Hitman 3, Rocket Lake’in performansını mevcut Comet Lake yongalarıyla karşılaştırmak için CES 2021’de de kullanıldı ve birincisi, ikincisine göre yüzde 7’lik bir fps iyileştirmeye sahipti.

.