«
  1. Anasayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Serious Sam 4 Türkçe Dil Desteğiyle Yayınlanacak!

Serious Sam 4 Türkçe Dil Desteğiyle Yayınlanacak!

Serious Sam 4

Sevilen birinci şahıs nişancı oyunlarından Serious Sam 4 için müjdeli haber Oyun Çeviri ekibinden geldi. Ekibin katkılarıyla oyun Türkçe dil desteğiyle birlikte çıkarılacak. Eskimeyen klasik serilerden biri olan Serious Sam’in son oyununu Türkçe oynamak son derece keyifli olacak.

.

Serious Sam 4 Oyun Çeviri Ekibi’nin Katkılarıyla

Türkçe Çıkarılacak!

.

Croteam tarafından geliştirilen ve Devolver Digital tarafından yayınlanan klasik FPS oyunu Serious Sam 4’ün çıkmasına bir ay kaldı. Müjdeli haber ise geçtiğimiz günlerde Oyun Çeviri tarafından duyuruldu. Serious Sam 4, Türkçe dil desteğiyle 24 Eylül 2020 tarihinde yayınlanacak. Fütursuzca Mental’in ordularına karşı tek başına mücadele eden ana karakterimiz asla gülümsemeyen Sam’i uzun zaman sonra yeniden görmek güzel olacak. Henüz Steam mağaza sayfasında Türkçe dil desteği görünmese de yakında gelecek bir güncellemeyi bekliyoruz.

.

 Serious Sam 4  .

Bildiğiniz gibi serinin son oyunu Serious Sam 3, 22 Kasım 2011’de çıkmıştı ve o zamanın oyunlarına göre gerek grafik, gerek oynanış anlamında adeta taş gibiydi. Başına oturup saatlerce oynadıktan sonra yorgunluğunuzu fark ettiğiniz nadir serilerden biridir Serious Sam. Özellikle oyuncular nezdinde Serious Sam 2 ile çok bilinir ve asla eskimeyen oyun bugün bile oynadığımızda bize aynı heyecan ve eğlenceyi sonuna kadar hissettiriyor. Serinin son oyunu Serious Sam 4 için ise beklentilerimiz bundan daha az değil. Oyunun Türkçe dil desteği ile çıkacak olması da bizler için muhteşem bir detay oldu.

.

İşte Oyun Çeviri ekibinin Facebook üzerinden paylaştığı gönderideki açıklamanın tamamı:

.

“Meşhur Serious Sam serisinin yeni oyunu Serious Sam 4, Oyun Çeviri ekibinin katkılarıyla Türkçe dil desteğine sahip olarak çıkacak! Aksiyonundan ödün vermeyen bu yeni oyunda Mental’in ordularına karşı savaşacak ve dünyayı uzaylı istilasından kurtarmaya çalışacaksınız. Beklemede kalın, cidden!”

.

Serious Sam 4

.

Günümüzde çıkan AAA kalitesindeki oyunların büyük kısmı -Sony birinci parti oyunları dışında- ne yazık ki Türkçe dil desteği olmadan çıkıyor. En son bu sevinci The Witcher 3 Türkçe olduğunda yaşamıştık. PC için çıkan oyunların Türkçe olması konusunda oyuncularımız da çok hassas. Öyle ki topluluklar geliştiricilere “Biz de buradayız!” dercesine Türkçe dil desteği konusunda yükleniyor. Nice Türkçe dil desteğine sahip oyunlar çıkması dileğiyle diyelim o zaman. Teşekkürler Oyun Çeviri ekibi!

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Donanım Forum Hakkında

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *