«
indir (5)

2017’de Google , sırasıyla HTC ve LG tarafından üretilen Pixel 2 ve Pixel 2 XL’yi duyurdu . Ancak Google’ın planı, HTC’nin Pixel 2 XL yapmasını sağlamaktı, ancak bunu iptal etti ve yerine LG ile gitti. HTC U11 + cihazının iptal edilen Pixel 2 XL olduğu bildirildi, ancak HTC yapımı Pixel 2 XL’in ‘muskie’ kod adlı bir uygulamalı videosu şimdi internette göründü ve HTC U11 + gibi görünmüyor.

Video, YouTube kanalı Calyx Hikari tarafından internette yayınlandı ve bize telefona iyi bir bakış sağlıyor. Gördüğünüz gibi, telefon sadece HTC U11 + ‘dan daha kalın değil, aynı zamanda Pixel 2 XL’den daha kalın olan oldukça büyük çerçevelere sahip. HTC’nin telefonu Pixel 2 ile iyi gidecekti çünkü o da kalın çerçevelere ve 16: 9 ekrana sahipti.

Arka tarafta, “muskie” nin Pixel 2 XL ile benzer bir tasarıma sahip olduğu gösteriliyor – iki tonlu bir kaplama ve telefonun sol tarafında bulunan tek bir kamera. Ayrıca camın üst kısmının hemen altında bir parmak izi tarayıcısı var.

İptal edildi HTC yapımı Pixel 2 XL uygulamalı videoda görünüyor

Video, dokunmatik girişe yanıt vermediği için cihazın kablosuz bir fare ile çalıştırıldığını gösterir. Telefonun “Hakkında Bölümü” nü görüyoruz ve telefonun “muskie” olduğunu doğruluyor. Ayrıca, Mayıs 2017’nin güvenlik yamasıyla Android Oreo’yu çalıştırdığı da gösteriliyor.

Google muhtemelen HTC’nin telefonunun 16: 9 ekranı yerine 18: 9 ekranla gitmeye karar verdi, bu yüzden bu telefon hiç piyasaya sürülmedi. Oldukça fazla sayıda üretici, modaya uygun 18: 9 en boy oranı için geleneksel 16: 9 en boy oranından vazgeçtiği için akıllıca bir karardı.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *