Kate Bishop, Marvel's Avengers İçin Duyuruldu! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Kate Bishop, Marvel’s Avengers İçin Duyuruldu!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kate Bishop

Cuma günü çıkacak Marvel’s Avengers için yeni bir duyuru daha yapıldı ve Kate Bishop karakterinin oyuna ekleneceği açıklandı. Karakter için özel bir video yayınlayan Square Enix, Kate Bishop‘un (Hawkeye) oyunun çıkışı ile birlikte indirilebileceğini de açıklamış oldu.

Marvel’s Avengers için yeni karakterler geliyor

.

Oyunda Captain America, Iron Man, Thor, Hulk, Black Widow ve Ms.Marvel gibi karakterler oynanabilir olarak yer alıyor. Daha önce yapılan açıklamalarda ise Playstation konsollarına özel olarak eklenecek Spider-Man dışında tüm sürümlerde geçerli olan Hawkeye duyurusu da yapılmıştı. Bugün ise resmi olarak Kate Bishop‘un oyuna ekleneceğini öğrenmiş olduk.

.

Kate Bishop

.

Kendine özel görevleri de beraberinde getirecek olan Kate Bishop, çizgi romanlarda ilk olarak Young Avengers serisi ile ortaya çıkmış olsa da sık sık Clint Barton’ın yardımcısı olarak da bazı serilerde yer aldı. Zaten karakter için yayınlanan videoya baktığımızda Clint’in hikaye açısından oldukça önemli bir yer teşkil ettiğini görüyoruz. Nitekim bildiğimiz Hawkeye karakterinin de oyuna ekleneceği daha önce açıklanmıştı. Yayınlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

.

.

Kate Bishop ile birlikte daha önce ortaya çıkan sızıntı karakter listesi de aslında doğrulanmaya başladı diyebiliriz. Aşağıdan göz atacağınız ve içerisinde Kate Bishop’un da yer aldığı liste daha önce sızdırılmış ve bu karakterlerin teker teker oyuna ekleneceği iddia edilmişti.

.

Ant-Man
Black Panther
Captain Marvel
Doctor Strange
Falcon
Kate Bishop (Hawkeye)
Mar-Vell
Mockingbird
Quake
Scarlet Witch
She-Hulk
Vision
War Machine
Wasp
Winter Soldier

.

Gördüğünüz gibi hem filmlerden hem de çizgi romanlardan aşina olduğumuz birçok karakterin ismi oyun için geçiyor. Crystal Dynamics, yani oyunun yapımcıları daha önce yaptıkları açıklamada Marvel’s Avengers oyununun ucu açık bir şekilde devam edeceğini belirtmişti. Yani henüz sonu olmayan oyun gelecek yeni karakterler, görevler ve güncellemeler ile sürekliliğini korumaya çalışacak.

.

Kate Bishop

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: