Kobe Bryant’a Özel NBA 2K21 Tanıtıldı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Kobe Bryant’a Özel NBA 2K21 Tanıtıldı!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

nba

Artık NBA 2K21 Mamba Forever Edition için geri sayım başladı. Bildiğiniz üzere NBA’in basketbol takımlarından biri olan Los Angeles Lakers’ın ünlü oyuncusu Kobe Bryant, 26 Ocak 2020 tarihinde hayatını kaybetmişti.

.

Peki NBA 2K21 Mamba Forever Edition Masaya Neler Getirecek?

.

Helikopter kazasında yaşamını yitiren Los Angeles Lakers efsanesi, Zion Williamson ve Damian Lillard ile beraber NBA 2K21 yapımı için kapak fotoğrafı oldu. Yeni kapakta kendisi ile özdeşleşmiş olan forma numaralarını görüyoruz: 8 ve 24.

.

nba

.

NBA 2K21 Mamba Forever fiyatı için de bir açıklama yapıldı. 99.90 $ karşılığında satılacak olan bu özel sürüm; 100.000 VC, 10 adet MyTeam sembolü, 40 adet MyTeam paketi ve MyTeam modunda kullanılmak üzere yeniden tasarlanan Zion Williamson ile Damian Lillard ile birlikte gelecek.

.

.

.

.

Ayrıca bu sürümde Sapphire Kobe MyTeam kartı ve Mamba MyTeam forması da yer alacak. 2 Temmuz 2020 tarihinde ön siparişe açılan NBA 2K21, 4 Eylül 2020 tarihinde raflardaki yerini almış olacak. Bu sürüm PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X için geliştiriliyor.

.

nba

.

NBA 2K21; Xbox Series X ve PlayStation 5 için 69.90 $ karşılığında satışa sunuldu. Bu fiyat,  PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları için 59.90 $.

.

Son olarak sizi Kobe Bryant için hazırlanmış olan bir video ile baş başa bırakalım. Bu videoda Kobe Bryant’ın NBA 2K ekibi tarafından nasıl onurlandırıldığını seyredeceksiniz. İyi seyirler.

.

.

Damian Lillard, PlayStation 4 ve Xbox One için kapak yıldızı oldu. Zion Williamson ise PlayStation 5 ve Xbox Series X için reklam yüzü olmaya hak kazandı. NBA 2K21 hakkında neler düşünüyorsunuz?

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: