«
2021-land-rover-classic-defender-works-v8-trophy-2

Dokuz cana sahip bir kedi gibi, Land Rover’ın önceki nesil Defender’ı ölmeyi zor buluyor, bu da gölgelerde kalan yeni nesil Defender’a rağmen off-road’ların popülaritesinin kanıtı . Eski Defender’ın merdiven çerçeve şasisi ile mi ilgisi var, yoksa o kadar sağlam, zamansız, eski arazi çekiciliği mi?

İkisiyle de ilgisi var. Land Rover, 25 adet Defender Works V8 Kupası inşa etmek için Classic bölümünü görevlendiriyor. Her satın alma işlemi, alıcıya Eastnor Kalesi’ndeki Land Rover Trophy macera yarışmasına özel giriş hakkı verir.

Land Rover Classic Defender Works V8 Trophy, dünya çapında 25 birimle sınırlıdır

Land Rover Classic Direktörü Dan Pink, “Land Rover Defender her zaman bir araçtan daha fazlası olmuştur, mühendislik kapasitesi ve karadan sefer ve her türlü arazide rekabet için uygunluğu, her şeyden uzaklaşmasıyla ünlü olduğu anlamına gelir” dedi. “Yeni Land Rover Trophy, yeni nesil maceracılar için bunu hayata geçirecek.”

Land Rover Defender Works V8 Trophy, 2012’den 2016’ya kadar üretilen orijinal Defender Works V8’in güçlü merdiven çerçeve destekleri ve gövde stili üzerine inşa edildi. Ancak, bir klasiğin modern bir yeniden yorumundan bahsediyoruz, bu yüzden beklemek çok doğal. bazı önemli güncellemeler.

Land Rover Classic Defender Works V8 Trophy, dünya çapında 25 birimle sınırlıdır

Örneğin, modern 5.0 litrelik V8 motor, 405 beygir gücü ve 380 pound-feet tork üretiyor. Güç santrali, sekiz ileri otomatik şanzıman aracılığıyla dört tekerleğe de güç gönderir. Land Rover Classic, en son yarattığı yeni süspansiyon parçaları, yükseltilmiş bir direksiyon ve fren paketi, yükseltilmiş bir hava girişi (veya bir şnorkel) ve güçlü motorundan en iyi şekilde yararlanmak için bir dizi arazi ekipmanı verdi.

Ön vinci, çok noktalı keşif kafesi, standart tavan rafı, spot ışıkları ve gövde altı koruması var – bu SUV harekete hazır. Kısa dingil açıklığı 90 ve uzun dingil açıklığı 110 gövde stillerinde mevcut olan 25 ünitenin tümü, Narvik Black dış detaylarla aynı Eastnor Sarı rengini taşıyacak. Paket, 16 inçlik ısmarlama çelik tekerlekler üzerinde arazi lastiklerini içerir; ikincisi, dış tasarımla aynı sarı renkte tamamlanmıştır.

Land Rover Classic Defender Works V8 Trophy, dünya çapında 25 birimle sınırlıdır

Amaca yönelik tasarlanan Defender Works V8 kupasına ayrıca LED farlar, miras ön ızgarası, benzersiz Kupa arması ve kişiselleştirilmiş gövde grafikleri de verilir. Bu arada, sürücü ve yolculara tam siyah Windsor deri döşeme, Recaro spor koltuklar, navigasyonlu Klasik bir bilgi-eğlence sistemi ve Elliot Brown imzalı özel bir Land Rover Trophy saat kadranı sunuluyor.

En yeni Land Rover Defender Works V8 Trophy’nin şanslı alıcıları, 2021’in sonlarında, övünme hakları ve özel fiyatlar için rekabet etmek üzere, Land Rover’ın test ve geliştirmeye ev sahipliği yapan Herefordshire’daki Eastnor Castle’da üç günlük bir off-road macerasına katılabilir.

Land Rover Classic Defender Works V8 Trophy, dünya çapında 25 birimle sınırlıdır

Yeni Defender’dan hoşlanmıyorsanız, belki de bu yeniden tasarlanmış Defender V8 sizin beğeninize daha uygundur. Land Rover Classic artık hem 90 hem de 110 dingil açıklığı Defender Works V8 Trophy için siparişleri kabul ediyor. Baz fiyatlar yaklaşık 270.000 $ ‘dan (195.000 £) başlar.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *