League of Legends 10.18 Yama Notları Yayınlandı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

League of Legends 10.18 Yama Notları Yayınlandı!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

League of Legends

Riot Games, League of Legends‘ın 10.18 yamasını aktif hale getirdi. Yeni yamada yüzünü biraz fazla sık gördüğümüz Ashe, Galio, Kog’Maw, Sett ve Shen zayıflarken, ilgiye ihtiyacı olan Ahri, Jarvan IV, Kayle, Miss Fortune, Rumble, Twitch ve Xin Zhao’da güçlendi. Bu arada şampiyonları bir kenara bırakırsak, son zamanlarda neredeyse tüm desteklerin Muhafız seçtiğini görüyoruz.

.

10.18 yamasıyla birlikte sevdiğimiz orta koridor şampiyonlarından Ahri önemli ölçüde değişikliğe uğruyor. Şampiyonun pasifi ile Q yeteneğinin pasifi bu yamayla yer değiştiriyor. Buna ek olarak Q yeteneğinin pasifi ile canını yenileyen Ahri, artık tüm yetenekleriyle can yenilemesi yapabiliyor. İsabet ettirdiği yetenek başına 3 yük kazanan Ahri, 9 yüke ulaştığında seviyesine bağlı olarak kendini iyileştirebiliyor. Ahri’nin dışında geri kalanlarsa şampiyonların özellikle de üst ve profesyonel düzeylerdeki mevcut performanslarına yönelik.

.League of Legends .

Birimiz Hepimiz İçin Modu Geri Dönüyor!

.

Birimiz Hepimiz İçin, Zihin Harekâtı kostümleriyle birlikte 3 Eylül 2020 tarihinde geri dönüyor. Her bir takım arkadaşınızın aynı şampiyonu farklı tarzlarla (ya da aynı tarzla, fark etmez!) oynadığı bu modda siz de yerinizi alın.

.

10.18 Yamasıyla Güçlenen Şampiyonlar!

.

Ahri: Pasifi, Q’sunun pasifiyle değiştirildi. Artık tüm yetenekleri iyileştirebiliyor. W’su artık hareket hızı sağlıyor, düşük cana sahip minyonlara %200 Hasar veriyor ve düşük cana sahip minyonları hedef almada daha başarılı.

.

Jarvan IV: Q’nun taban hasarı arttı.

Kayle: Q’nun mana yenilemesi kalktı. W’nun bedeli arttı. E’nin bedeli kalktı, atış hızı arttı.

Miss Fortune: Taban saldırı hızı büyüme oranı arttı.

Rumble: Q’nun toplam hasarı arttı.

Twitch: E’nin yük başına hasar oranı arttı. R’nin isabet alan rakip başına hasar azaltması azaldı.

Xin Zhao: W’nun atılma hasarı arttı.

.

10.18 Yamasıyla Zayıflayan Şampiyonlar!

.

Ashe: Taban saldırı gücü azaldı.

Galio: Q’nun taban hasarı azaldı.

Kog’Maw: Taban can ve zırh büyümesi azaldı.

Sett: Pasif sağ yumruğu ilave saldırı gücüyle güçlenecek şekilde değişti. Q’nun ilave hasarının hedefin azami canına oranı artık sabit. Her 100 Toplam Saldırı Gücü için kazanılan ilave hasar oranı artık artıyor.

Shen: Pasifinin kalkanı azaldı.

.

League of Legends

.

Son olarak Zihin Harekâtçısı Sona, Zihin Harekâtçısı Vi, Zihin Harekâtçısı Shen, Zihin Harekâtçısı Master Yi, Zihin Harekâtçısı Ezreal, Zihin Harekâtçısı Ezreal Prestij Serisi ve Hextech Ziggs kostümlerinin bu yamanın çıkışını takip eden günlerde yayınlanacağını belirtelim.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: