Microsoft Teams’in Yeni Modu Kullanıcılarını Sevindirecek! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Microsoft Teams’in Yeni Modu Kullanıcılarını Sevindirecek!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Microsoft Teams

Pek çok alanda aktif olarak kullanılan görüntülü ve sesli konuşma uygulamaları, popülerliğini gün geçtikçe artırıyor. Corona virüsü salgınıyla birlikte yıllarca yakalayamayacağı kullanıcı sayısına aylar içinde ulaşan Zoom ve bir diğer yanda diğer video konferans uygulamaları yer alıyor. Microsoft Teams, Together modu ile birlikte kullanıcılarını sevindireceğe benziyor.

.

Microsoft Teams Together Modu İle Karşımıza Çıktı!

.

İş toplantılarından, eğlenceli arkadaş görüşmelerine kadar farklı farklı alanlarda kullandığımız video konferans uygulamaları, kullanıcı sayısını artırmaya devam ettikçe, uygulamalar yeni özellikler kazanıyor.

.

Microsoft Teams

.

Microsoft Teams yakın zaman önce yeni bir güncelleme ile kullanıcılarının karşısına çıktı. Bu güncelleme ile birlikte yeni bir mod da uygulamaya eklendi. Together olarak adlandırılan bu yeni mod kullanıcıları birbirinden uzak karalere yerleştirmek yerine yan yana koltuklara oturmuşlar gibi göstermeye yarıyor.

.

Yapay zeka destekli olarak gelen yeni mod son derece keyifli duruyor. Zoom’a önemli bir alternatif olmak isteyen Teams, uzakları yakın yapmayı hedefliyor ve bu sayede kullanıcıların yan yana hissetmesini hedefliyor. Yeni mod kullanıcıların bir kısmı için şu anda yayımlanmış durumda.

.

Yeni mod ile birlikte, kullanıcılar sempozyumda yan yana dizili olan koltuklarda oturuyormuş gibi görünüyor ve bu da mevcut yönteme göre görüşmekten çok daha iyi bir yol gibi duruyor. Konuşmaya katıldığınızda yapay zekalı sistem, omuzlarınızın alt kısımlarını kırpıyor ve sizi bir koltuğa yerleştiriyor. Görüştüğünüz kişilerle yan yana oturmayı sağlayan bu sanal koltuklar, son derece kullanışlı duruyor.

.

Microsoft Teams’in Yeni Modu Kullanıcılarını Sevindirecek!

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: