Tinder Görüşmeleri İçin Yeni Bir Özellik Getiriliyor! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Tinder Görüşmeleri İçin Yeni Bir Özellik Getiriliyor!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tinder

Popüler arkadaşlık uygulaması olarak tanımlanan Tinder, görüşmeler için yeni bir özelliği test etmeye başladığını açıkladı. Pandemi döneminde, kişilerin birbiriyle yüz yüze görüşmesi oldukça zorlaşırken, uygulama bu durumun bir problem oluşturmasını önlemek istiyor. Tinder görüntülü görüşme özelliği şu anda test aşamasında. Tinder görüntülü konuşma imkanı sağlayabilecek.

.

Tinder Görüntülü Görüşme Özelliğini Test Ediyor!

.

Uygulama, arkadaş edinmek isteyen insanları birbiriyle eşleştiriyor ve iletişim imkanı sağlıyor. Kişiler, aralarında yazışarak iletişime geçiyordu. Akabinde de buluşmak için bir tarih ve yer belirlemeleri yetiyordu. Ancak COVID-19 ile birlikte bu durum artık pek de makul bir seçenek olmuyor. Tinder da bu sorunu göz ardı etmedi.

.

Tinder

.

Tinder görüntülü görüşme özelliği, kullanıcılar tarafından pratik ve kolayca deneyimlenebilecek. Uygulamanın ‘Yüz Yüze’ ismini verdiği Tinder görüntülü konuşma, iki tarafın birbiriyle eşleşmesi durumlarında aktif hale gelecek. Ayrıca görüşme öncesinde kullanıcıların bazı koşulları kabul etmesi gerekecek. Bu koşullar da; çıplaklıktaciznefret söylemi, şiddet ve benzeri durumların önüne geçebilmek adına olacak. Bu sayede yaş kısıtlamaları noktasında bir sorun olmayacağı tahmin ediliyor.

.

Tinder Görüşmeleri İçin Yeni Bir Özellik Getiriliyor!

.

Tinder, bu özelliğin kullanıcılar tarafından talep edilip edilmediğini geçtiğimiz ay içerisinde yaptığı anket ile belirlediğini açıkladı. Anketin, ABD’de 5.000 kişilik bir grup üzerinde yapıldığı ve bu kişilerin yarısından fazlasının bu özelliğin gelmesi gerektiğini tercih ettiği söylendi.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: