Microsoft Ücretsiz İnternet Sitesi Müjdesi Verdi! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Microsoft Ücretsiz İnternet Sitesi Müjdesi Verdi!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

MICROSOFT

Günümüzde bir internet sitesi oluşturmak dakikalar içerisinde tamamlanabilen ve oldukça düşük fiyatlara yapılabilen bir işlem oldu. Kurulum sihirbazı olarak adlandırılan birçok ürün piyasada mevcut olsa da, şirketler bu konuda çözümler üretmeye devam etmekte. Microsoft insanların internet sitesi oluşturmaları için ücretsiz bir hizmeti kullanıma sunacağını açıkladı.

.

Microsoft Ücretsiz İnternet Sitesi Müjdesi Verdi!

.

Microsoft Ücretsiz İnternet Sitesini Facebook Üzerinden Oluşturacak

.

Microsoft Dijital Pazarlama Merkezi‘nin bir parçası olarak hizmet verecek olan ücretsiz internet sitesi oluşturma aracının hedefinde küçük işletme sahipleri var. Şirket yaptığı paylaşımda “ Zaman ve maliyetin oluşturduğu engelleri, küçük işletme sahipleri için basit ve ücretsiz bir hizmetle kaldırıyoruz.” açıklamasında bulundu.

.

Microsoft Ücretsiz İnternet Sitesi Müjdesi Verdi!

.

Microsoft internet sitesi için, Facebook işletme hesabından bilgileri otomatik olarak çekecek olan bir sistem geliştirdi. Microsoft, bu Facebook verilerini eksiksiz bir web sitesi yapmak amacıyla kullanacak. Kullanıcılar, isterlerse yayınlamadan önce web sitelerini istedikleri gibi özelleştirebilecek.

.

Özellikle ücretsiz olmasıyla ön plana çıkan servis, tüm dünyadaki kullanıcılara açık olacak. Ancak servis başlangıçta sadece ABD’deki kullanıcılar için ulaşılabilir halde. Microsoft’un bu servisten nasıl para kazanacağı ise merak konusu. Yapılan tahminlere göre Microsoft, bu yeni web sitelerinin reklam yapma ihtiyacı duyması halinde,  ücretli bir hizmet ile bu ihtiyacı giderecek.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: