Twitter 2023 Hedeflerini Paylaştı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Twitter 2023 Hedeflerini Paylaştı!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2023

Popüler sosyal medya uygulamalarından Twitter; 2023 yılına kadar edindiği hedefleri paylaştı. Şirket o yıla kadar kullanıcı sayısını arttırmak ve gelirini katlamak hedefinde.

.

Twitter bugün yatırımcı sunumu öncesinde yaptığı duyuruda; gelirini ve kullanıcılarını artırmak için yayınladığı özelliklerin sayısını artıracağını belirtti.

.

Twitter 2023 Hedeflerini Paylaştı!

.

Twitter’ın 2023 Yılı Hedefi 315 Milyon Kullanıcı

.

Twitter bugün yaptığı açıklamada, yıllık geliri ikiye katlayarak en az 7,5 milyar dolara çıkarmayı ve 2023’te 315 milyon kullanıcıya ulaşarak hisselerini % 8’den fazla artırmayı hedeflediğini paylaştı.

.

.

Twitter; “İleriye dönük Tweetlerimiz, gelecekteki hedefler ve hedeflerle ilgili olanlar gibi, risklere ve belirsizliklere tabidir. Bu hedefler ve hedefler mevcut yol haritamıza dayanmaktadır ve kendi uygulamamız ve çeşitli piyasa koşulları dahil olmak üzere birçok faktöre bağlıdır. Hedeflerimizi değiştirebilir veya alternatif hedefler peşinde koşabiliriz. Bu ifadeler mevcut beklenti ve varsayımları yansıtır. Gerçek sonuçlar önemli ölçüde farklılık gösterebilir.” açıklamasını yaptı.

.

Twitter 2023 Hedeflerini Paylaştı!

.

Kullanıcı sayısını arttırmak isteyen şirket geçtiğimiz günlerde yayınlanan haberde bunun sinyallerini vermişti. TechCrunch‘ın haberine göre TwitterShareChat‘i satın almaya hazırlanıyor. Sosyal medyanın mevcut uygulaması Moj ile Çin’in popüler kısa formatta video uygulaması TikTok‘a rakip olmayı amaçlayan Twitter’ın, şirkete 1.1 milyar dolarlık satın alma teklifinde bulunduğu iddialar arasında.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: