«
Netflix

Netflix abonesiyseniz şirket, pek çok yeni filmin geleceğini bilmenizi ister. Netflix, şirketin bugün piyasaya sürdüğü 2021 film listesine göre, listesinde Disney ve Warner Bros.’un toplamından daha fazla 70 filme sahip. Lin-Manuel Miranda ve Halle Berry’nin ilk yönetmenlik çıkışlarını ve To All the Boys I’m Loved Before Before üçlemesinin son bölümünü içerir .

Bu tam bir liste olmayabilir – Netflix muhtemelen yıl boyunca film kazanacaktır. Teatral manzara titrek kalır ve Netflix Universal veya Paramount gibi stüdyolar satabileceğinizi filmleri satın almak için birinci sınıf bir konumda.

Netflix

Ve Netflix, küresel bir pandemi sırasında insanlar evde kaldıkça hızla yükselen birkaç şirketten biriydi. Ancak yayın alanında daha fazla rekabet olduğu için, Netflix , insanların dikkatini çekmek ve cüzdanlar için rekabet etmek için daha fazla filme ve televizyon programına ihtiyaç duyar .

İnsanlar tiyatroya gidemezlerse, stüdyolar insanlara film getirecek. WarnerMedia’nın , HBO Max sinemalarında aynı anda film yayınlama kararının arkasındaki felsefe budur . Yöneticiler dahil, bu filmlerin, bazı umut Dune , İntihar Squad ve Matrix 4 , HBO Max abone getirecek – ve böyle yaparak, Netflix uzak dikkat bazı alabilir.

Netflix, 2021'de her hafta en az bir yeni film sözü veriyor

Netflix, film listesinin tamamını aynı anda yayınlamadı. Ama daha önce bu kadar rekabet de olmamıştı. WarnerMedia, Warner Bros. ve HBO Max duyurusunu yaptı ve Disney, Aralık ayında büyük bir yatırımcı günü düzenledi ve Disney Plus 2021 ve 2022’ye gelen unvanın ardından unvanı ateşledi. Aboneleri elde tutmada daha iyi olan Netflix, müşterilere neden takıldıklarını hatırlatıyor : tutarlılık ve yetenek.

Aşağıda Netflix’in 2021 için duyurduğu 70 film yer alıyor. Bazıları daha önce başlıklara ek olarak yayın tarihlerini duyururken, diğerleri yıl içinde piyasaya sürülecek. Her biri için özetler Netflix’in sitesinde bulunabilir .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *