Netflix'te Arkadaşlarıyla Bir Şeyler İzlemeyi Sevenler Chrome Eklentisi: Netflix Party | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Netflix’te Arkadaşlarıyla Bir Şeyler İzlemeyi Sevenler Chrome Eklentisi: Netflix Party

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Netflix'te Arkadaşlarıyla Bir Şeyler İzlemeyi Sevenler Chrome Eklentisi: Netflix Party

Ülkemiz dahil tüm dünyayı etkisi altına alan Corona virüsü , son yıllarda eşi benzeri görülmemiş bir karantina sürecine girmemize neden oldu. İnsanların çok büyük bir kısmı evlerinde karantina altında yaşamaya çalışıyor. Bu durum ilk başlarda sorun yaratmasa da bir süre sonra can sıkıcı olabiliyor.

Bu durumun farkına varan pek çok şirket, insanların evinde daha rahat vakit geçirip sosyalleşebilmesi açısından adımlar atıyor. Bugün sizere tanıtacağımız bir eklenti Netflix kullanıcılarının çok işine yarayacak gibi gözüküyor. Netflix Party isimli eklenti sayesinde film izlerken sohbet edebileceksiniz. Bu sistem, platformdaki içerikleri arkadaşlarınızla birlikte izlemenize olanak tanıyor. Bir nevi sanal sinema sistemi olarak çalışan Netflix Party, belirlediğiniz dizi veya filmi arkadaşlarınızla aynı sürede izleyip, durdurmanızı sağlıyor.

Netflix'te Arkadaşlarıyla Bir Şeyler İzlemeyi Sevenler Chrome Eklentisi: Netflix Party

Eğer Netflix’in bu özelliğini diğer platformlar için de kullanmak istiyorsanız; YouTube, Vimeo, Dailymotion gibi platformlardaki videoları ortaklaşa izlemenize yarayan Wath2Gether platformuna göz atabilirsiniz. Ayrıca bir Google Chrome ve Firefox uzantısı olan Metastream de arkadaşlarınızla bir şeyler izlemek istediğinizde güzel bir alternatif oluşturuyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: