«
NETFLIX

Dünyanın en popüler dizi ve film izleme platformlarından birisi haline gelen Netflix, yeni özelliklerini de test ediyor. Yakın zaman önce karışık oynatma özelliğini test eden Netflix, şimdi de Android tarafı için yeni özelliğini çalışıyor. Netflix uyku zamanlayıcısı özelliği ile dizi ya da film izlerken ‘uyuyakalan’ kişileri hedefe alıyor.

.

Netflix’ten Uyuyakalanlara Yeni Özellik Geliyor!

.

Netflix’in Uyku Zamanlayıcısı Özelliğini Kullanıcılar Çok Beğenecek

.

Pek çok kullanıcı gece yatmadan önce işlerini bitirdikten sonra Netflix’e giriyor. Haliyle bir içeriği izlerken uyuyakalanların sayısı çok fazla. Netflix de uyku zamanlayıcısı modu için testlerine başladı. Android kullanıcıları için test edilmeye başlanan özellik ile kullanıcılar 15/30 veya 45 dakika gibi süreleri ayarlayabiliyor. Bunun yanında aynı zamanda filmin bitişi ya da dizinin bölüm sonu zamanlanabiliyor.

.

Netflix’ten Uyuyakalanlara Yeni Özellik Geliyor!

.

Benzer özellikler bir süredir Spotify ve benzeri uygulamalar için sunuluyor ve oldukça beğeniliyor. Test edilen özellik kullanıma açılan kısıtlı sayıdaki kullanıcı tarafından sevilirse diğer cihazlar için de gelebilir. Uyku zamanlayıcısı şu anda Android kullanıcılarının bazılarına sunuluyor, ancak sadece yetişkin profillerinde yer alıyor.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *