Spotify İçin Yeni Arayüz Çanları Çalıyor! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Spotify İçin Yeni Arayüz Çanları Çalıyor!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Spotify İçin Yeni Arayüz Çanları Çalıyor!

En popüler platformlar arasında yer alan Spotify, masaüstü sürümü için tasarım değişikliği yoluna gidiyor. Bildiğiniz gibi yıllardır aynı temayı kullanan bu platform, artık yeni bir görünüme geçmek istiyor.Bu değişim, yaygın bir şekilde kullanılan uygulamalarda yapılan değişiklikleri ortaya çıkaran Jane Manchun Wong aracılığı ile duyuruldu. Kendisine ait olan Twitter hesabından bir açıklama yapan Wong neler söyledi?

.

 Spotify İçin Yeni Arayüz Çanları Çalıyor!

Spotify masaüstü sürümü için tasarım değişikliği geliyor.

Jane Manchun Wong tarafından paylaşılan bu yeni tasarım, radikal bir değişiklik sunmuyor. Wong’un paylaştığı görüntülere baktığımızda Spotify’ın İnternet oynatıcısında geziniyormuş gibi hissedebilirsiniz.

Spotify, bu şablonun çok az kullanıcı tarafından denendiğini ve bu kullanıcıların rastgele seçildiğini söyledi. 125 milyondan fazla aboneye sahip olan bu uygulama, hem mobil kullanıcılar için hem de masaüstü kullanıcıları için oldukça popüler.

.Spotify

Ekran görüntülerini paylaşan Wong, “Spotify’da tasarım değişikliği!” açıklamasını kullandı ve görüntüler hakkında şu cümleyi kurdu: “Spotify, masaüstü sürümünü kendi İnternet oynatıcısından ilham alarak yeniden tasarlıyor.” Bunun dışında Spotify masaüstü sürümü için başka neler söylendi?

Eski görünüme dönme gibi bir seçeneğin olmayacağı düşünülüyor. Yeni temanın eski temaya kıyasla daha modern ve daha sade hatlara sahip olduğu görülüyor. Böylelikle bir süredir pek çok uygulamada karşımıza çıkan ”sade tasarım” Spotify’da da kullanılacak.

.

Spotify

Spotify bu geliştirme ile birlikte web üzerinde daha da popülerlik kazanacağa benziyor.Youtube’un reklamları yerine Spotify’ın kullanışlı ve yenilenmiş yüzü daha ilgi çekici duruyor.Ayrıca şu sıralar üç aylık abonelik kampayasından da söz etmeden geçilemez.Preminium üyelik almak için çok uygun ve iyi bir fırsat.Her yerde sınırsız ve çevrimdışı müzik keyfi için Spotify’a bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

.

Bu tasarımın henüz geliştirilme aşamasında olduğu biliniyor. Bu sebepten ötürü kendisinin bütün kullanıcılara dağıtılmadan önce başka değişikliklere ev sahipliği yapıp yapmayacağı belli değil. Peki ya siz bu yeni Spotify tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: