Mobil

Nokia 30 Dolarlık Telefon Üretti İşte Ayrıntılar

Farklı renklerde tasarlanan klasik Nokia 215 model cihaz 21 günlük bir bekleme süresine sahip

Nokia telefon piyasasında pek yer edinmeyi başaramadı. Ancak zaman zaman akıllı telefonların devrinden önceki dönemlerden kalma klasik tuşlu, her yerde çekebilen ve pili 1 hafta dayanabilen ucuz cihazlar üretmeye devam ediyor. İşte bu cihazlardan biri de Nokia 215 model telefon. Telefonum olsun bana alo diyebilsin ve şarjı bitmesin diyorsanız bu model size göre. Cihazda FM radyo ve MP3 dosyalarını destekleyecek bir yazılım var. Önceden yüklü olan Twitter ve Mesenger haberleşme araçlarını da bu cihazla kullanabilirsiniz. Ayrıca Facebook sayfanızı da güncel olarak takip edebilirsiniz. İnternete açılmak için yazılımla gelen bir Opera tarayıcısı da bulunuyor.

Nokia 215 Model Telefon Özellikleri

Farklı renklerde tasarlanan klasik Nokia 215 model cihaz 21 günlük bir bekleme süresine sahip yani kimseyi aramazsanız 21 gün boyunca pili telefonu beklemede tutmaya yetiyor. Müzik ve radyo dinlemek isterseniz de 215 saat dinleme şansınız var. Cihazda 3.5 mm ses jakı da bulunuyor ki sesi Stereo hoparlörlere verebilirsiniz.

Nokia 215 Telefonun Diğer Özellikleri

2,4 inç ekran ile donatılmış kullanışlı ucuz sizi haberleşmeden mahrum bırakmayacak bir telefon olduğunu söyleyebiliriz. Geçirgen LCD ekran ekstra parlaklıkla menüleri görüntüleyebilir. 0,3 Mega piksel bir kameraya sahip olan 215 model cihaz 1.100 mAh batarya ile donatılmıştır. Sadece 78 gram ağırlığa sahip olan Nokia 215 model cihaz çift SIM de destekliyor. Cihazla video da çekebiliyorsunuz. Bu telefonla, tek şarj ile 50 saat kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz.

Kimler Satın Almalı

Sürekli seyahat eden ve duvar prizlerine erişimde sıkıntı yaşayanlar, yaşlılar, ekonomik durumu olmayanlar, yanında iletişimin kopmaması için ikinci bir telefon isteyenler Nokia 215 model cihazı satın almalı…

Etiketler

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: