«
indir (55)

Geçen hafta , bir rapor Nokia X20 adlı bir Nokia telefonunun varlığını ortaya çıkardı. Daha sonra Geekbench kıyaslama platformunda görüldü. Bugün, akıllı telefon Federal İletişim Komisyonu’nun ( FCC ) veritabanında ortaya çıktı . HMD Global’in Nokia X20 akıllı telefonunu 8 Nisan’da gerçekleşecek bir lansman etkinliği ile duyurabileceği tahmin ediliyor.

FCC belgeleri, Nokia X20 (TA-1341 model numarası) akıllı telefonun çapraz olarak 167 mm ölçüldüğünü ortaya koyuyor, bu da yaklaşık 6,2 inçlik bir ekrana sahip olabileceğini gösteriyor. Tasarımını Nokia 5.4’ten ödünç alacağı tahmin edildiğinden, cep telefonu delikli bir ekrana sahip olabilir.

Telefonun arka kaplamasının bir şeması da FCC belgelerinde mevcuttur. Akıllı telefonun yuvarlak şekilli bir kamera muhafazasına sahip olduğunu gösteriyor. Ahize, güç düğmesiyle birleştirilebileceğini gösteren arkaya bakan bir parmak izi okuyucusuna sahip değil. FC listesinde teknik özellikler hakkında başka bilgi yoktur.

Nokia X20 FCC sertifikalı, muhtemelen 8 Nisan'da piyasaya sürülecek

Listeleme Geekbench akıllı telefon onu ile donatılmış olacak açıkladı Snapdragon 480 yonga seti, RAM 6 GB ve Android 11 OS. X20’nin kullanıcılara 128 GB yerel depolama sunması bekleniyor ve fiyatı 349 Euro (~ 412 $) olabilir. Telefonun mavi ve kum renklerinde gelmesi muhtemeldir.

X20 ile birlikte piyasaya çıkması beklenen Nokia X10, Snapdragon 480 yongası ve 6 GB RAM’den güç alıyor. 299 Euro (~ 353 $) olarak fiyatlandırılabilir ve beyaz ve yeşil renklerde olabilir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *