«
carl-zeiss-vr-one-plus-virtual-reality-headset-carl-zeiss-ag-safety-glasses-png-clip-art

OnePlus , yeni bir VR platformu gibi görünen şeyle dalga geçti . Şirket , Geçtğimiz gün (1 Ekim 2020) piyasaya sunalacak olan OnePlus World markasını taşıyan resmi Twitter kullanıcı adı üzerinden bir kısa video tanıtım fragmanı daha yayınladı.

Şimdi, OnePlus World’ün gerçekte ne olduğuna dair çok sayıda söylenti bulunmakta. Şirketin yaklaşmakta olan akıllı saati olduğu ima edilirken, diğer raporlar tahm,inen şirketin yeni bir VR platformu olabileceğini iddiasında bulundu. Çinli markanın biraz VR ile uğraştığı zaten biliniyor, bu sebeble piyasaya sürerlerse tam bir sürpriz olmayacak. Doğasına yönelik bir başka ipucu da “Döngüyü kırın. Dünyanızı değiştirin ”, bu da VR tabanlı bir lansmanın bir başka göstergesi.

Birçoğu başlangıçta bunu, yakın zamanda çeşitli sertifika listelerinde tespit edilen OnePlus Watch ile ilişkilendirdi , fakat OnePlus ABD’den bir tweet, Gadgets360 raporuna göre biraz daha fazla bilgi ortaya çıkardı . Gönderide bölge şubesi şu mesajı paylaştı: ” Hazırlanın! Kendi OnePlus Dünyamızı kurduk ve sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. 1 Ekim’de göz atın. ” Bu tweet, paylaşılan bir çevrimiçi alan gibi görünen bir şeyi tasvir eden bir video teaserından ziyade bir tanıtım resmiyle bile geliyor.

OnePlus

OnePlus World, 14 Ekim’deki lansman etkinliği için oluşturulmuş bir sanal gerçeklik dünyası olabilme ihtimali bulunmaktadır. Bununla birlikte, platformun dünyanın dört bir yanından müşterilerin şirketin ürünlerini satın almasına olanak tanıyan küresel bir küresel mağza olma imkanına sahip.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *