Oyun

CS:GO’ya Yeni Güncelleme Geldi 2 Haritada Ve Öldürme Simgesinde Değişiklik

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CS:GO için yeni bir güncelleme yayınladı. 75MB boyutunda olan güncelleme beraberinde , CS:GO’nun alışılagelen öldürme simgelerini yenilerken iki haritaya da bazı değişiklikler getirdi.
.

CS:GO’nun geliştiricisi Valve, nice FPS oyunlarını unutturan oyunu için güncellemeler yayınlamaya devam ediyor. Güncelleme, hem bazı oyun içi hataları gideriyor hem de oyuna yeni özellikler getiriyor.

.

4 Mayıs’ta yayınlanan güncelleme ile beraber oyunda yer alan öldürme simgelerine yenileri ekleniyor. Güncelleme ile beraber kör ölümler, sisten ölümler, dürbünsüz ölümler, duvar ve başka araçların arkasında gerçekleşen ölümler artık farklı simgelerle gösterilecek. CS:GO’nun bu yeni öldürme simgeleri bütün oyunculara yayınlanmadan önce bazı topluluklar için yayınlanmıştı. Yapılan testlerin ardından simgeler şimdi bütün oyunculara sunuldu.

.

İşte CS:GO’da Son Güncelleme İle Yeni Öldürme Simgelerinin Görünümü:

.

csgo güncelleme

.

CS:GO’nun 4 Mayıs güncellemesi, Wingman modundaki Inferno’nun 1v1 ısınma arenasının yanı sıra geçtiğimiz ay eklenen yeni Chlorine haritasında da bazı küçük değişiklikler içeriyor. Haritalardaki küçük değişikliklerin yanı sıra çömelme ve sürünme ile ilgili bir hata ve artı işareti ayarlarıyla ilgili çeşitli hatalar da düzeltilmiş durumda.

.

csgo

.

Valve’ın Counter-Strike: Global Offensive için 4 Mayıs’ta yayınladığı güncellemenin 75MB boyutunda olduğu görülüyor. CS:GO’nun 4 Mayıs güncellemesinin notlarına da buradaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

İnstagram’da bizi takip etmeyi unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: