PlayStation Plus Türkiye Abonelik Fiyatlarına Zam! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

PlayStation Plus Türkiye Abonelik Fiyatlarına Zam!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PlayStation Plus Türkiye Abonelik Fiyatlarına Zam!

Sony’nin yıllardır üzerine koyarak getirdiği ve geniş oyuncu kitlesine sahip olan PlayStation, oyuncular tarafından oldukça seviliyor. Xbox ile rekabet içinde olan Sony’nin, oyuncularına her ay 3 ücretsiz oyun verdiği ve çeşitli özel kampanyalar sağladığı PS Plus oyun servisi hakkında ise maalesef üzücü bir haber geldi. Sony, PlayStation Plus abonelik fiyatlarına zam yapacak.

.

PlayStation Plus abonelik fiyatları artıyor!

 

Ülkemizdeki dijital servislerin son zamanlarda fiyat artırma politikalarına gün geçtikte yeni servisler ekleniyor. Son olarak Netflix’in aylık abonelik fiyatlarına zam yapması ve sonrasında ücretsiz deneme sürümünü Türkiye’den kaldırması, kullanıcıların büyük tepkisine yol açmıştı.

.

PlayStation tarafında kutulu ve dijital oyun fiyatlarının yüksek seviyede seyretmesi oyuncuları halihazırda oldukça zorluyor. Beklenen iyileştirmelerin halen gelmemesi dışında, PlayStation Plus ile her ay verilen 3 ücretsiz oyundan da çoğu zaman beklediklerini bulamadıklarını söyleyen oyunseverlere abonelik fiyatları ile ilgili yeni bir bilgilendirme geldi.

.

Sony Türkiye tarafından oyunculara gönderilen bir e-mail aracılığıyla, PS Plus ücretlerinin 28 Ekim 2020 tarihinden itibaren artırılacağını açıkladı.

.

Buna göre, PlayStation Plus 12 aylık yinelenen ödeme planı ücreti 240 TL, 3 aylık yinelenen ödeme planı ücreti 100 TL ve 1 aylık yinelenen ödeme ücreti ise 40 TL olarak 28 Ekim 2020 tarihinde TSİ 12:59’da güncellendi.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: