PlayStation Store Oyun Fiyatları İçin Ciddi Artış! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

PlayStation Store Oyun Fiyatları İçin Ciddi Artış!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PlayStation Store Oyun Fiyatları İçin Ciddi Artış!

Günümüzde döviz kurlarından dolayı oyun fiyatlarının pahalı olduğunu ve oyuncuların bu durumdan şikayetçi olduğunu biliyoruz. Bugün oyuncuları üzecek bir gelişme daha yaşandı. PlayStation Store fiyatları zamlandı. Yeni fiyatlar cep yakıyor.

.

PlayStation Store için Türkiye fiyatları güncellendi! Oyun fiyatları uçtu.

.

Yeni nesil konsolların gündem olduğu bu zamanlarda, ülkemizde bir diğer gündem maddesi de oyun fiyatlarındaki artış diyebiliriz. PS Store’da; FIFA 20Need for Speed HeatMarvel’s Avengers gibi oyunların fiyatlarına gözle görülür bir zam yapıldı.

.

PlayStation Store oyun fiyatları tavanı zam ile birlikte 700 TL bandını geride bıraktı. Bu gelişmenin ardından öne çıkan bazı oyunlardan; FIFA 20 fiyatı 679 TLPES 2021 fiyatı 319 TLMarvel’s Avengers fiyatı 679 TL olurken, Need for Speed Heat fiyatı 709 TL oldu. Bu zam için PlayStation Türkiye bir açıklama yapmadı ancak döviz kurları ve oyunların global fiyatları için gerçekleşen artışı sebep olarak gösterebiliriz.

PlayStation Store Oyun Fiyatları İçin Ciddi Artış!

Bu zam öncesinde ise PlayStation Store oyunlarında maksimum fiyat 500 TL olarak karşımıza çıkıyordu. Öte yandan bu fiyatlardaki artışın ilerleyen süreçte de devam edebileceğini söyleyebiliriz. Yeni nesil konsollar için 80 euro fiyat etiketine sahip olacak oyunların, ülkemizde şu anki oyun fiyatlarının daha üstünde bir rakamla satışa çıkması bekleniyor.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: