Resident Evil 25. Yılını Kutlayacak! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Resident Evil 25. Yılını Kutlayacak!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Resident Evil 25. Yılını Kutlayacak!

Oyun dünyasının en önemli serilerinden birine imza atan Capcom, Resident Evil 25. Yıl Etkinliği için beklenen basın duyurusunu yaptı. TGS 2020 etkinliğinde yapılan ilgili duyuruda çeyrek asırlık olan bu serinin onurlandırılacağı yer de açıklandı: Resident Evil Village Paneli.

.

Oyuncular ile PlayStation sayesinde tanışan Resident Evil serisi, 22 Mart 1996 yılında doğdu. Tokuro Fujiwara ve Shinji Mikami liderliğindeki ekip, oyun dünyasında radikal değişikliklerin önünü açtı.

.

Capcom Resident Evil 25. Yıl Etkinliği için hazırlanıyor.

.

Korku oyunlarının kült yapımlarından biri olan Resident Evil serisinin yeni bir oyuna daha ev sahipliği yapacağı duyurulmuştu. Resident Evil Village isimli bu yapımın yeni nesil konsollar için geliştirildiği açıklandı.

.

22 Mart 2021 tarihinde düzenlenecek olan Resident Evil 25. Yıl Etkinliği hakkında pek fazla bir bilgiye sahip değiliz. Capcom, bu etkinliğin büyüsünü şimdiden bozmak istemiyor. Resident Evil Village ile buluşacak olan platformlar arasında PC, PlayStation 5, Xbox Series X ve Xbox Series S yer alıyor.

Resident Evil 25. Yıl Etkinliği

Hem birinci şahıs nişancı (FPS) hem de üçüncü şahıs nişancı (TPS) mekanizmasına sahip olan bu serinin en son üyesi olan Resident Evil 3, bu yılın nisan ayında piyasaya sürülmüştü. Bu oyun, 1999 yılında satışa sunulan Resident Evil 3: Nemesis isimli yapımın yeniden dizayn edilmiş hâli olarak tanıtıldı.

.

Resident Evil serisi hakkında neler düşünüyorsunuz?

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: