«
playstation-5-ps5

2021 senesinin heycan ile bekenmekte olan etkinlikerlinden bir tanesi olan PlayStation Showcase etkinliği nihayetinde gerçekleşmiş bulunmaktadır. Yazımızda sizlere bu etkinlikte hangi yeni oyunları gördüğümüzü ve bu yeni görünen oyunların fragmanlarını göstereceğiz. Bu yeni oyunlarıın fragmanları, bahsi geçen oyunları şimdiden istek listemize eklememize sebep olacak türde kalitelere sahip fragmanlar.

Tüm oyun severlerin ve oyun dünyasının heycan ile gerçekleşmesini beklediği PlayStation Showcas etkinliğinin ardından oyun severlere müjde dolu bazı haberlerimiz var. Etkinlikte Playstation 5 için geliştirilen yeni oyunlardan tutun da bilinen oyun serilerinin yeni oyunları gibi birçok farklı sevindirici gelişmeler gördük. Etkinlikte; Marvel’ın yeni oyunları,bir Star Wars oyununun remake’i, ve çok fazla sevilen Uncharted’ın yeni oyunu gibi çok fazla öğrendikçe heycanımızın artmasına sebep olan yeni gelişmeler öğrendik.

Etkinlikte duyurusu yapılan ve fragmanları yayınlanan oyunlar

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake

Bahsi geçen bu PlayStation  etkinliğinde ilk gösterim sırsasına sahip olan oyun bir Star Wars oyunudur. Star Wars: Knights of the Old Republic isimli oyun aslında bir Remake oyunudur. 2003 senesinde yayınlanmış olan ve hala anılan oyunu son nesil grafikler ve tasarımlar ile oynama imkanına sahip olacağız. Ayırıca bu bahsi geçen oyun sadece Playstation 5 için yayınlanacaktır.

Project Eve

İkinci gösterilen oyun ise Project Eve isimli oyundur. Bu oyunun yukarıda gördüğünüz fragmanından da anlaşıldığı üzere oyun kaliteli ve heycan dolu dövüş sahnelerine sahiplik ediyor. Oyunu satın almak için heycanlı olsak da henüz oyunun çıkış tarhine dair net bir bilgi bulunmamaktadır. Ayrıca bu bahsettiğimiz oyun, PS5, PS4, PC ve Xbox One için yayınlanacak

Tiny Tina’s Wonderlands

Tiny Tina’s Wonderlands isimli oyun, yayılanan ve yukarıda gördüğünüz fragmanı sayesinde şu andan itibaren beklenenler listesi arasında ilk sırada yerini  almış durumdadır. Bu oyunun diğer oyunların aksine tari hakkında bir bilgi bulunmaktadır. Oyun, 25 Mart 2022 yılında PS4, PC, Xbox Series X/S, PS5 ve Xbox One için yayınlanacak.

Forspoken

Eğer fantastik dünya temalı oyunları seviyor iseniz Forspoken isimli oyun tam size göre. Bu bahsi geçen Forspoken isimli oyun ise 2022 yılının ikinci çeyereğinde sadece Playstation 5 için yayınlanacak. Bu oyunda aynı diğer oyunlarda olduğu gibi merak ile beklenen oyunlar arasında yer almaktadır.

Rainbow Six

İlk duyurusu yapıldığında karışık duygulara sebep olan Rainbow Six isimli oyun serisi bazı tartışmlara sebep olmuştu. Yeni gelen fragman ile var olan duygu karışıklıklarının gideceğini düşünüyoruz. Ayrıca oyun, Ocak 2022’de yayında olucak.

Alan Wake Remastered

Efaneler ve unutlulmayanlar ekibine dahil olan bir oyun daha. Alan Wake isimli oyun bu sefer Remastered sürümü ile piyasaya geri geliyor. PlayStation 5 ve 4 için yayınlanacak olan Alan Wake isimli oyun 2021’in 3. çeyreğinde yayınlanması bekleniyor.

GTA V Enhanced Edition

Sevilen oyun serisi olan grand theft auto (GTA) oyun serisinin sahibi olan Rockstar Games, PlayStation Showcase etkinliğin de GTA V’in PlayStation 5 sürümü olacak olan GTA V Enhanced Edition hakkıda bazı bilgiler paylaştı. GTA V Enhanced Edition ile ilgili yeni bir fragman yayınlandı ve oyunun yayın tarihinde bir değişiklik olduğu, yayın tarihinin ertelendiği duyuruldu. GTA V Enhanced Edition isimli oyun, Mart 2022’de yayınlanacak.

Ghostwire: Tokyo

Ghostwire: Tokyo isimli oyun yukarda bulunan yayınlanmış olan fragmanı ile ilgileri üstüne toplamayı başarmış görünüyor. Günümüz dünyasını daha fantastik bir boyutta karşımıza çıkaran bu oyun, 2022 senesi içinde yayınlanacak ve bu bahsi geçen oyun PC ve PS5 için yayınlanacak.

Bloodhunt

Fragmanı ile dikkatleri üsütüne toplamayı başaran bir oyun daha. Vampire: The Masquerade  isimli oyun 14 Eylül 2021’de PC ve PS5 için yayınlanması planlanıyor.

Deathloop

Verilen uzak tarihleri bekleme konusunda sabırsızlık yaşayanlar için güzel bir haberimiz var. Deathloop isimli oyun önümüzdeki hafta yayınlanacak ve bu oyun PC ve PS5 için çıkıyor. Oyunu 14 Eylül’den itibaren satın alıp oynama imkanına sahip olacaksınız.

Tchia

Göklerde uçan bir kuş olayı veya denizlerin dibine kadar dalan bir balık olma hayalini çoğu insan kurmuştur. İşte  bu oyun sayesinde hayallerinize kavuşma şansına sahipsiniz. Oyunun kendince bir hikaye moduna sahip olduğu bilinmektedir, fakat çıkış tarihi ile alakalı net bir bilgi henüz bulunmamaktadır.

Uncharted: Leagcy of Thieves Collection

Uncharted 4: A Thief’s End ve spin-off’u Lost Legacy, yenilenen ve kendine has grafikleri ve tasarımı ile yayınlanacaktır. Bu bashi geçen oyunun PC ve PlayStation 5 için yayınlanması düşünülmektedir.

Gran Turismo 7

Yarış oyunları seven oyuncular için müjdeli haberlerimiz var. Gran Turismo’nun yeni oyunu olan Gran Turismo 7 2022 yılının Mart ayında yayınlanacaktır.

Marvel’s Guardians of the Galaxy

Marvel’s Guardians of the Galaxy isimli oyun hakkında yeni bir fragman yayınlandığını görüyoruz. Bu fragman ile oyun hakkında daha fazla bilgi ve daha belirgin fikirler edinmiş olduk. Bu oyun 2021 yılının 26 Ekim gününde yayınlanacak ve PS4, PC, PS5, Xbox Series X/S ve Xbox One  gibi konsollarda oynanabilcektir.

Marvel’s Wolverine

Heycan dolu bir fragmana sahip olan Wolverine isimli oyunun çıkış tarihi hakkında henüz kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Marvel’s Spider-Man

Insomniac Games bünyesinden çıkacak olan Spider-Man isimli oyunun yukarıda bulunan fragmanıdan anlaşılacağı üzere, tanınmış bir isim olan Peter Parker’ın Miles Morales’le  bir ekip olduğunu tahmin ediyoruz. Bahsi geçen Spider-Man oyunu, 2023 senesinde yayınlanacaktır. Yani heycanlı ve uzun bir bekleyiş bizleri bekliyor

God of War: Ragnarok

God of War: Ragnarok isimli oyunun bekleyicisinin ne kadar fazla olduğunu tahmin edebiliyoruz. Bu oyun hakkında verilen bilgilerde oyunun çıkış tarihina dair bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat God of War: Ragnarok isimli oyunun 2018 senesinde çıkan ve çok fazla popülerlik kazanan God of War’dan sonrasını anlatacığı, yani bir nevi o oyunun devamı niteliğinde olacağından bahsedildi.

Bahsedilen tüm bu oyunları, fragmanları sayesinde daha da heycan dolu bir şekilde beklemeye başladık. Şimdiden cüzlanlarımızın bir kısımına bu heycan ile beklediğimiz oyunlar için bir bölme açsak iyi olacak. Bazı oyunların çıkış tarihleri her ne kadar ileri olsa da, beklediğimiz süreye deyecek kalitede oyunlar geleceğini yayınlanmış olan bu oyun fragmanları sayesin de anlayabiliyoruz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *