PUBG Mobile 14. Sezon Hakkında Bildiğimiz Her Şey Bu Haberde! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

PUBG Mobile 14. Sezon Hakkında Bildiğimiz Her Şey Bu Haberde!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile

Biliyorsunuz ki PUBG Mobile‘ın mevcut sezonu birkaç gün içinde sona erecek. Tarihler 12 Temmuz olduğunda ise eski sezon haline gelecek olan PUBG Mobile 13. Sezon yerini, yeni sezon olan PUBG Mobile 14. Sezon‘a bırakacak. Yeni sezona daha varken, oyun hakkında yeni sızıntılar ortaya çıkmaya başladı. Tahminler ve sızıntılar birleştiğinde, ortaya en azından bir kroki çıkabiliyor. İşte PUBG Mobile 14. Sezon hakkında bildiğimiz her şey:

.

PUBG Mobile 14. Sezon İçin Tüm Bilenenler

.

PUBG Mobile 14. Sezon hakkında ortaya çıkan en isabetli şeylerden birisi haziran ayının son günlerinde ortaya çıkan, oyun içi bir video. Mr.GHOST GAMING adlı YouTube kanalı üzerinden paylaşılan video 14. Sezon hakkında gerçekten önemli bilgileri içeriyor. Farklı bir oyun haritasıyla karşılacağımızı, yeni kıyafet ve karakterler ile karşılacağımızı bu video ile rahatlıkla görebildik.

.PUBG Mobile 14. Sezon Hakkında Bildiğimiz Her Şey Bu Haberde!

.

Yine de belirtmemizde fayda var ki PUBG Mobile tarafından yeni sezon için resmi bir paylaşım henüz söz konusu değil. Yine de sızdırılan videoda yepyeni araçlar, silahlar ve karakterler görüyoruz. Oyuna yeni ekleneceği söylenen Livik haritasının da sızdırılan detayları bulunuyor.

.

PUBG Mobile

.

Farklı skin’lerin ve silahların da yer alacağı yeni sezonda karşımıza Diamond Tier temalı M24 keskin nişancı tüfeği çıkacakken, M416 saldırı tüfeği için yeni bir baskı ve Dacia, UAZ araç baskıları yer alacak.

.

Oyunun resmi Twitter hesabından ise Livik haritası hakkında bir paylaşım yapıldı, paylaşımda, 7 Temmuz 2020 tarihi işaret ediliyor. 0.19.0 güncellemesiyle birlikte kullanıcıların karşısına çıkacak yeni harita olan Livik heyecanla bekleniyor.

.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: