PUBG Mobile İçin Yeni Erangel Haritası Geliyor! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

PUBG Mobile İçin Yeni Erangel Haritası Geliyor!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile İçin Yeni Erangel Haritası Geliyor!

PUBG Mobile yeni Erangel haritası geliyor. Oyunseverlerin favori haritası olan Erangel, yeni bir harita ile oyuncuların karşısına çıkacak. 8 Eylül’de PUBG Mobile’ın en yeni güncellemesi geliyor. Bu yeni güncellemeyle birlikte gelen sürümde Erangel haritasının güncellenmiş bir versiyonu da geliyor. Bu bilgi PUBG Mobile Patch 1.0‘ın Apple Store ön izlemesinde paylaşıldı.

.

Merakla beklenen PUBG Mobile yeni Erangel haritası.

.

PUBG Mobile Campus Championship 2020’yi tanıttıktan sadece bir hafta sonra, oyun hakkında yeni haberler ortaya çıktı. Oyun yeni Erangel haritası ile birlikte dokularda daha gerçekçi görünüm, grafik efektlerinde ve yıldırımlarda iyileştirmelerle birlikte gelecek.

PUBG-Mobile-yeni-Erangel-haritasi

Oyunun tutkunları tarafından oldukça sevlien Erangel haritası, yenilenecek arayüzü ile birlikte daha iyi bir oyun deneyimi sunacak. Mylta Power, eklenen yediden fazla depo ile tamamen değişecek ve her zamankinden daha korkutucu hale gelecek. Askeri Üs veya Konak gibi yerler de taktiksel değişikliklere uğrayacak.

.

Bu detayların yanında aynı zamanda yeni Erangel haritası, taktiksel avantajlar elde etmek için birçok fırsat da sunacak. Çitlerden barikatlara, oyuncular çok dikkatli olmalı ve eskisinden daha hızlı tepki vermesi gerekiyor çünkü düşmanlar birdenbire ortaya çıkabilir.

Oyuncular, PUBG Mobile Patch 1.0‘da sunulacak grafik özellikleri oyun deneyimini üst seviyeye taşıyacak. Duman efektlerinden, patlamalara kadar genel görünümde iyileşmeler sunacak yeni güncelleme, daha gerçekçi yüzey görünümü de sunacak.

.

Bunların yanı sıra binalar ve çim artık daha gerçekçi ve karakter modelleri daha iyi gölgelendirme ve animasyonlara sahip olacak. Yeni Erangel haritası, 8 Eylül’de PUBG Mobile Patch 1.0 ile sunulacak.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: