«
Xbox-Game-Pass-Feb-early-adds-1280x720

Yakın zamanda bir takvime bakanlar, resmi olarak Şubat ayına geçtiğimizi bilecekler, bu da yeni bir oyun grubunun Xbox Game Pass’e gittiği anlamına geliyor. Microsoft, Şubat ayının ilk iki haftasında Game Pass’e katılacak yedi yeni oyun duyurdu ve listede oldukça büyük isimler var. Belki de en büyük isim, halihazırda hizmette olan Final Fantasy oyunlarından bir seçkiye katılan Final Fantasy XII: The Zodiac Age’dir .

Xbox Game Pass’e çıkan Final Fantasy XII sürümü, 2017 ile 2019 arasında PlayStation 4, Xbox One, PC ve Switch için lansmanını gördüğümüz genişletilmiş ve yeniden düzenlenmiş sürümdür. Yani, henüz Final Fantasy oynamadıysanız XII , oyunun kesin sürümünü Xbox Game Pass aracılığıyla alıyoruz gibi görünüyor.

Final Fantasy XII: Zodiac Age , 11 Şubat’a kadar gelmeyecek ve Game Pass’e katılmadan önce 4 Şubat’ta dört gözle bekleyeceğimiz birkaç eklememiz var. O gün Ghost of a Tale (PC), Project Winter (Android, konsol ve PC) ve The Falconeer (Android, konsol ve PC) seriye katılacak.

Xbox

Katılma Final Fantasy XII: Burç Yaş 11 Şubat ‘ta olacak Jurassic Dünya Evrim (Android ve konsol), Klonların A Oyun: Stealth Inc. 2 (Android ve konsol) ve Wolfenstein: Youngblood (Android). Tema parkı simülasyon oyunlarının hayranıysanız, Jurassic World Evolution kontrol etmeye değer, ancak temel oyun lansman sırasında beklentilerin biraz gerisinde kaldı .

Her zaman olduğu gibi, bu ay da hizmetten çıkan bir dizi oyun var. 15 Şubat’ta De Blob , Ninja Gaiden II ve World of Horror’a veda edeceğiz . 16 Şubat’ta, hemen ertesi gün, Lanetliler’in Gölgeleri de yola çıkacak. Dolayısıyla, şu anda bu oyunlardan herhangi birinin ortasındaysanız, ay sonundan önce bitirdiğinizden emin olun.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *