Realme Q Serisi Yeni Telefonun 13 Ekim'de Çıkması Muhtemel | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Realme Q Serisi Yeni Telefonun 13 Ekim’de Çıkması Muhtemel

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Realme Q Serisi Yeni Telefonun 13 Ekim'de Çıkması Muhtemel

Realme Başkan Yardımcısı geçtiğimiz hafta Ekim ayında en son Realme UI 2.0 ile yeni bir akıllı telefon olduğunu onayladı . Bu cihazın Realme serisi bir akıllı telefon olabileceği ön görülüyor. İyi bir sicile sahip Çinli bir kaynak , 13 Ekim’de resmiyet kazanacağını iddiasında bulundu.

Bu haftanın başlarında, RMX2173 ve Realme RMX2117 model numaralarına sahip olan iki Realme telefonu , Çin TENAA otoritesi tarafından doğrulandı. RMX2173 telefon, RMX2176 model numarasına sahip olan Realme X7’ye benzer özelliklere sahip olduğundan kaynaklı olarak, RMX2173’ün Realme X7 Lite olarak kapağını kırabileceği tahmin edildi . Bunun arkasındaki sebeb, özelliklerinin Realme X7 v ile tam olarak eşleşmesidir ve tek büyük fark, kameraları düşürmüş olmasıdır. Çinli haberciye göre Realme RMX2173, bir Realme Q serisi telefon olarak piyasaya sunulacak.

Realme Q Serisi Yeni Telefonun 13 Ekim'de Çıkması Muhtemel

Serinin ilk telefonu olan Realme Q idi ve Eylül 2019’da Realme 5 Pro olarak yeniden markalandı . Söylenti değirmeni bir sonraki Realme Q telefonunu Realme Q2 olarak adlandırırken, şirket henüz adını resmi olarak onay bulmadı. Bunun dışında, tipster tarafından önerilen 13 Ekim lansman tarihi de firma tarafından henüz doğrulanmadı.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: