«
xiaomi-mi-10-extreme-commemorative-edition-redmi-k-fc90

Xiaomi, Nisan ayı sonlarında MIUI 12  özel ROM’unu açıkladı ve o zamandan bu zamana, beta ve kararlı yapılar yoluyla güncellemeyi birkaç akıllı telefonuna sürekli olarak itti. Fakat, MIUI 12’nin beta veya kararlı yapısını hala almamış birkaç model bulunmakta. En son rapor, şirketin yakında MIUI 12’yi Redmi 9, Redmi Note 9S ve Note 9 Pro’ya itmeye başlayacağı doğrultusunda. MIUI 12 güncellemesini hala almayan modeller arasındabulunuyor.

Redmi Note 9 Pro için MIUI 12 güncellemesinin Ekim ayında piyasaya sürüleceği daha önce ifade etmişti. Fakat mevcut en son bilgiler , MIUI 12 güncellemesinin 20 Ekim’den itibaren Redmi Note 9S, Redmi Note 9 Pro (global) ve Redmi 9 için sunulmasının planlandığıdır. Redmi Note 9 Pro güncellemesinin olacağına dair bir gösterge olduğu için küresel sürüm adına. Redmi Note 9S ve Redmi 9’un Çin versiyonu için olduğunu düşünebiliriz.

MIUI 12 Süper Duvar Kağıdı Özellikli

Fakat, bu cihazlar için yaklaşan herhangi bir MIUI 12 güncellemesine ilişkin resmi bir duyuru hala yapılmadı. Fakat şirketin, tüm uygun modellere yönelik güncellemeyi Ekim ayı sonuna kadar tamamlamasını tahmin ediyoruz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *