Samsung, Galaxy Watch3 Titanium'u Piyasaya Sürdü | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Samsung, Galaxy Watch3 Titanium’u Piyasaya Sürdü

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung, Galaxy Watch3 Titanium'u Piyasaya Sürdü

Geçen ay Samsung , 2018’den itibaren orijinal Galaxy Watch’ın doğrudan halefi olarak Galaxy Watch3’ü piyasaya sürdü. Şu anda birkaç pazarda satışta. İlk çıkışından bir ay sonra şirket şimdi bu akıllı saatin Galaxy Watch3 Titanium adlı yeni bir özel sürümünü piyasaya sürdü. Bu giyilebilir cihaz, 18 Eylül’den itibaren belirli pazarlarda satışa sunulacak.

Samsung Galaxy Watch 3 Titanium Özellikli
Samsung Galaxy Watch3 Titanyum

Adından da anlaşılacağı gibi Galaxy Watch3 Titanium’un kasası, ayarlanabilir bir metal kayış ile Titanyumdan yapılmıştır. Mystic Black renkte yalnızca Bluetooth seçeneğiyle 45 mm boyutunda tek bir varyantta satışa sunulacak.

Yeni duyurulan Galaxy Watch3 Titanium, Samsung’un ilk titanyum akıllı saatidir. Şirket, zarif, hafif ve dayanıklı olduğunu söylüyor. Aynı zamanda dünya çapında 40.000’den fazla golf sahasının verilerini içeren SMART CADDY uygulamasıyla birlikte gelir. Bu giyilebilir cihaz, golfçüler için mükemmel bir arkadaştır.

Bununla birlikte, farklı malzeme ve özel bir golf uygulamasının kullanılmasının yanı sıra, Galaxy Watch3 Titanium, aynı iç parçalar, dönen çerçeve ve normal sürümle birlikte geldiği için özellikler açısından tamamen aynı.

Ayrıca Güney Koreli teknoloji devi, premium golf ekipmanı şirketi Parsons Xtreme Golf (PXG) ile işbirliği içinde Galaxy Watch3 Titanium PXG Edition adlı bu akıllı saatin sınırlı bir sürümünü de duyurdu.

Saatin bu versiyonu bir PXG logosuna sahip olacak ve PXG saat yüzü ve PXG aksesuarlarıyla birlikte gönderilecektir. En önemlisi, bu modelden yalnızca 1.000 birim satın alınabilecek.

                                                      DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

                                                      GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: