CS:GO’da Başarılı Olmak İçin Logitech G Playmaster! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

CS:GO’da Başarılı Olmak İçin Logitech G Playmaster!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CS:GO’da Başarılı Olmak İçin Logitech G Playmaster!

Oyun oynamak bazıları için gerçekten de bir tutku. Hal böyle olunca oyunlar hakkında geliştirilen yazılımlar da bu tutkuyu hissedenler için önemli. Biliyorsunuz Logitech G serisi içinde birçok oyuncu ekipmanı var. Şimdi ise Logitech G Playmaster yazılımı ile tutkunu olduğunuz Counter-Strike üzerinde daha başarılı olabilirsiniz. Yazılımın desteklediği ilk oyun popüler çok oyunculu oyun CS: GO oluyor.

.

Logitech G Playmaster yazılımı CS’te başarı getirmeyi vadediyor.

.

Logitech G, becerilerinizi geliştirmenize ve oyuncuları takip etme, hareket etme ve ateş etme gibi belirli teknikleri uygulamanıza yardımcı olmak için tasarlanan PlaymasterCounter-Strike: Global Offensive için yeni bir e-spor eğitim programı duyurdu.

.

CS: GO içinde özel haritalar ve seviyeler oluşturulan bu sistemde, hem oyuncular mevcut beceri seviyelerini değerlendiriyor hem de alıştırma yapıp bu becerileri geliştirebiliyor.

.

Yazılımın geliştirilmesi adına Limerick Üniversitesi‘nde bulunan Lero Esports Bilim Araştırma Laboratuvarı ile birlikte çalışıldı. Logitech de Playmaster’ı duyurduğu yazısında buna vurgu yaparak, ‘’bilim tarafından destekleniyor’’ ibaresini kullanıyor.

Logitech G Playmaster yazilimi-00

Nasıl çalışıyor?

Öncelikle Playmaster, oyunculara sevdikleri oyunlarda performanslarını nasıl geliştireceklerini öğretmek için tasarlanmış beceri tabanlı bir yazılım programı olarak tanımlanıyor.

.

Bu yazılım oyuncunun güçlü ve zayıf yönlerini saptıyor ve her oyuncunun çok daha başarılı olması için yönlendirmeler sunuyor. 30 dakika süren temel test için ‘’PLAYMASTER.GG’’ internet sayfasına girmeniz gerekiyor. Bu yazılımın desteklediği ilk oyunsa yukarıda da bahsettiğimiz gibi CS: GO oluyor. İlerleyen süreçte oyun sayısının artması planlanıyor.

 CS:GO’da Başarılı Olmak İçin Logitech G Playmaster!

Yarım saat süren testin ardından Playmaster, düşmanı tespit etmede, nişan almada, silahlara göre değişen geri tepme ve daha fazlası dahil olmak üzere becerileri geliştirmek için özel, kişiselleştirilmiş bir öneri sunuyor.  Şu anda betada olan ve ücretsiz sunulan yazılımı denemek isteyenleri şu bağlantıya alabiliriz.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: