«
indir (9)

HUAWEI P serisi, bir yılın ilk yarısında şirketin amiral gemisi akıllı telefon serisidir. Bu cihazlar genellikle MWC (Mobil Dünya Kongresi) zamanında duyurulur. Ancak mevcut durum nedeniyle, yeni nesil HUAWEI P50 serisi , selefinden daha geç gelebilir . Resmi duyurusu öncesinde, bu yaklaşan telefonlarla ilgili bazı detaylar açıklandı.

Twitter’da @ RODENT950 kullanıcı adını kullanan tanınmış bir HUAWEI odaklı bilgi sahibine göre , önümüzdeki HUAWEI P50 serisi, geçen yılki HUAWEI P40 serisi gibi üç model içerecek.

Dolayısıyla Çinli telekom devinin aşağıdaki modelleri yayınlamasını bekleyebiliriz.

  • HUAWEI P50
  • HUAWEI P50 Pro
  • HUAWEI P50 Pro +
  • Sızıntı: HUAWEI P50 serisi üç model içerecek, seri üretim kısa süre sonra başlayacak
  • Ayrıca, sızıntıya göre standart P50, HiSilicon Kirin 9000E SoC tarafından desteklenen yeni Lite modeli olacak . Öte yandan, P50 Pro yeni standart, P50 Pro + ise yeni Pro modeli olacak. İlk cihazdan farklı olarak, son iki telefon HiSilicon Kirin 9000 yonga setine sahip olacak.

    Ek olarak, bu akıllı telefonların tasarımları tamamlandığı için yakında seri üretime gireceğini de söylüyor . Son olarak, ona göre, HUAWEI P50 serisinin USP’si (Benzersiz Satış Teklifi) ekran kalitesi, yeni ultra algılama kamera sistemi ve oyun yetenekleri olacak.

  • DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

    GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *