Sony Xperia 1 II ve Xperia 5 II İçin Android 13 İddiası! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Sony Xperia 1 II ve Xperia 5 II İçin Android 13 İddiası!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sony Xperia 1 II ve Xperia 5 II İçin Android 13 İddiası!

Sony Xperia 1 II ve Xperia 5 II modelleri Android 13 güncellemesi ile tazelenebilir. Android Next isimli bir Japon haber kaynağı tarafından öne sürülen bu iddia ortalığı karıştırdı.

.

Kısa bir süre önce Samsung Galaxy Note 20 ailesi tanıtıldı. Güney Koreli firma, Galaxy S10 ailesi de dahil olmak üzere yeni telefonlarının 3 büyük Android güncellemesi ile yenilenebileceğini söylemişti.

.

Sony Xperia 1 II ve Xperia 5 II Android 13 güncellemesi alacak mı?

 

Sony bu konu hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Japon haber kaynağına göre Sony de Samsung’un izinden giden firmalar arasında yer alacak ve bazı akıllı telefonlarını 3 büyük Android güncellemesi ile donatacak.

.

İlgili güncellemelerin söz konusu olan Xperia modellerinde ne zaman görüleceği bilinmiyor. Android NextXperia 1, Xperia 5 ve Xperia 10 II modellerinin Android 11 güncellemesini aldıktan sonra bir daha herhangi bir güncelleme almayacağını iddia etti.

Sony Xperia 1 II Android 13 güncellemesi

Android Next’e göre Xperia 10, Xperia 10 Plus, Xperia Ace, Xperia 8 ve Xperia 8 Lite cihazları ise Android 10 güncellemesi dışında herhangi bir güncelleme almayacak. Sony’den bu konuyla ilgili bir açıklama bekleniyor.

.

Yeni Android yazılımı ile tanışmaya çok az kaldı. Zira geçtiğimiz temmuz ayında YouTube’da Android 11 adına yapılan canlı yaında 8 Eylül 2020 ibaresini görmüştük. Bu ibarenin Android 11 için planlanan tanıtım tarihi olduğu ortaya çıkmıştı.

.

3 büyük Android güncellemesi başlığı altında toplanan güncellemeler arasında Android 11, Android 12 ve Android 13 bulunuyor. Sizce Android Next’in iddiası gerçeği yansıtıyor mu? Android 13 güncellemesi hangi yeni özelliklere ev sahipliği yapabilir? Yorumlarınızı bekliyoruz.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: