Mobil

Spotify Kullanıcılarının Sınırı Kaldırılıyor

Spotify yakın zaman önce kullanıcı sayısını artırmak amacıyla ilk kullanıcılar için üç ay ücretsiz hizmet sunma kararı vermişti. Kullanıcı istekleri üzerinden ilerleyen dev müzik ve podcast dinleme platformu şimdi de yeni bir karar daha aldı. 10 bin şarkı ile sınırlandırılan Spotify beğenilen şarkılar için getirdiği bu sınırı kaldırıyor!

.

spotify

.

Spotify Beğenilen Şarkılar İçin 10 Bin Sınırı Kaldırılıyor!

.

Müzik dinleme platformları arasında gerçekten de gözle görülen bir rekabet yaşanıyor. Spotify toplamda 130 milyon abonesiyle, 60 milyon aboneye sahip Apple Music’i ve 55 milyon kullanıcıyı bulan Amazon Music’i geçiyor. Fakat büyüme anlamında daha yüksek bir ivme yakalamak isteyen Spotify beğenilen şarkılar sınırı için yeni bir adım atıyor.

.

Spotify uygulaması içindeyken beğendiğiniz parçaları yanlarında bulunan kalp simgesiyle birlikte beğendiğiniz şarkılar listesine gönderebiliyorsunuz. Platformu çok daha sık kullanan kişiler için 10 bin şarkı sınırı can sıkıcı olabiliyordu. Yeni hamle ile birlikte müzik kütüphanenize kaydedebileceğiniz 10 bin şarkı sınırı ortadan kaldırıldı. Artık sınırsız sayıda parçayı “beğenebilirsiniz”.

.

spotify

.

Bazıları için bu gerçekten önemli bir adım çünkü birçok kişi beğendiği şarkılar üzerinden müzik dinliyor ve bu sayede müzik deneyimini yaşıyor. Söz konusu adım ise Spotify’a ulaşan kullanıcıların isteği doğrultusunda atıldı. Bir süre önce uzun yıllardır bu servisi kullanan kişiler, ”Kütüphanenizde daha fazla yer yok. Daha fazla tasarruf etmek için bazı şarkıları veya albümleri kaldırmanız gerekiyor” yazan bir mesaj ile karşılaştı.

.

Bunun ardından milyonlarca kişi Spotify’a bu sınırın kalkması gerektiğini yazdı, ve sonuçta platform kullanıcılarının sesini duyarak, sınırı kaldırmış oldu.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: