Spotify Podcast İçin Dinleyici Odaklı Yenilik Getirdi! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Spotify Podcast İçin Dinleyici Odaklı Yenilik Getirdi!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Spotify Podcast İçin Dinleyici Odaklı Yenilik Getirdi!

En çok kullanılan çevrim içi platformlardan biri olan Spotify, podcast dinlemek isteyen kullanıcılara anket özelliği kazandırdı. Halihazırda uygulama podcast için en çok kullandığı hizmetlerden biri olmuş durumda. Son zamanlarda da podcast takip edenlerin sayısı artış yaşadığından bu alanda yenilikler devam ediyor. Daha önceden kullanıcılara bildirim sistemini getiren uygulama, şimdi de kullanıcıların yayınlara şekil vermesini sağlayacak.

.

Birbirinden farklı konularda gerçekleştirilen yayınlar için kullanıcıların önerileri ve düşünceleri alınmaya başlanacak. Bunun için de basit bir anket sistemi uygulama üzerinde kullanılabilir olacak.

.

Spotify podcast anket özelliği kullanıma alınıyor.

.

Birçok konu için özel olarak hazırlanan podcastler için kullanıcıların geri bildirimi büyük önem taşıyor. Bunun için uygulama tarafından da anket sistemi getirildi. Böylelikle dinleyicilerin yayın hakkında görüşleri alınabilecek. Dileyen yayıncıların bir sonraki yayının hangi konu hakkında olacağına dair anket yapabileceği de belirtiliyor.

.

Spotify podcast anket seçeneği tamamen yayıncıların kontrolünde olacak. Böylelikle yayıncılar ve dinleyiciler arasında direkt iletişim sağlanması amaçlanıyor.  Yapılan anketlerden sonra oy veren dinleyiciler, anketin durumunu da hemen görebilme imkanına sahip olacak.

spotify podcast anket

Yeni gelen özelliğin bazı yayıncılar için aktif hale getirildiği belirtildi. Çok kısa içinde bütün podcast yayıncılarının özelliği kullanmaya başlayacağı belirtiliyor. Yeni özellik hem Android hem de iOS cihazlarda kullanılabilecek.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: