Street Fighter V ve Capcom İçin Acı Ayrılık! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Street Fighter V ve Capcom İçin Acı Ayrılık!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Street Fighter V ve Capcom İçin Acı Ayrılık!

Ünlü baş yapımcı Yoshinori Ono, şöhretini Street Fighter V ve Capcom için tasarladığı projeler ile artırdı. Serinin dördüncü oyunundan beri kendisinden söz ettiren Ono, Twitter hesabından bir ayrılık mesajı yayımladı.

.Street Fighter V ve Capcom İçin Acı Ayrılık!

Yoshinori Ono Street Fighter V ve Capcom ile vedalaştı.

.

Street Fighter oyuncularına ve dövüş oyunlarını seven kişilere seslenen Ono, sözlerine COVID-19 salgınından bahsederek başladı. Deneyimli yönetici, sağlıklı ve güvenli bir yaşam için dua ettiğini açıkladı.

.

Ono, Capcom’da yaklaşık 30 yıl boyunca çalıştığını ancak artık ayrılık vaktinin geldiğini açıkladı. Capcom’un Street Fighter markasını pazarlayan yönetici, Capcom’un başarılı olmaya devam edeceğini düşünüyor.

Yoshinori Ono Street Fighter V

Kendisine mesaj atanların hepsine ulaşamadığını belirten yapımcı, kendisini destekleyenlere teşekkür etti. Street Fighter oyuncularının çok yakından tanıdığı “SHORYUKEN!” ibaresini de unutmayan Yoshinori Ono bu ayrılıktan son derece memnun.

.

CPT 2020 etkinliğinde bu hareketi izleyiciler ile yapamadığı için üzgün olduğunu söyleyen Japon yapımcı, Street Fighter IV yapımıyla ünlenmişti. Tanınırlığını beşinci oyunda iyice artıran Ono, Street Fighter: Assassin’s Fist isimli bir televizyon programına da imza attı.

Street Fighter V ve Capcom

Ono daha önce Capcom Fighting Evolution, Super Street Fighter IV ve Street Fighter X Tekken gibi önemli projelerde de yer aldı. 16 Şubat 2016 tarihinde piyasaya sürülen Street Fighter V, PlayStation 4 ve PC platformları için geliştirildi.

.

Capcom, Dimps, Epic Gmes ve Sony Computer Entertainment tarafından geliştirilen beşinci ana oyunun dağıtımcılığını Capcom üstlenmişti. Sizce Street Fighter serisinin geleceği bu ayrılıktan nasıl etkilenecek?

.Street Fighter V ve Capcom İçin Acı Ayrılık!

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: