«
aaa

Ülkemize resmi olarak yeni gelen en yeni markalardan biri olan TCLfiyat performans bakımından iddialı ürünler ortaya koymasıyla tanınıyor. Firma Türkiye’de akıllı televizyonlarını satmaya başlamıştı. Ancak Türkiye’de ilk kez TCL QLED akıllı televizyon gördük. Cihaz satışa çıktı ve fiyatı da oldukça rekabetçi olarak tanımlanabilir seviyede.

TCL Akıllı Televizyonları Rekabetçi Fiyatlarıyla

Dikkatleri Topluyor

 

Günümüzde döviz kurlarında yaşanan artış nedeniyle pek çok teknoloji ürünün de fiyatı yükseldi. Bu durumdan akıllı televizyonlar da payına düşeni tamamen aldı. Bu durumu da göz önüne aldığımızda TCL, akıllı televizyonlarını tüketicilerin ilgisini çekebilecek şekilde fiyatlandırıyor.

TCL

55C715 55” model kodlu TCL QLED akıllı televizyon; 6.999 ₺ fiyatı ile tüketici karşısına çıktı. Bu cihazın özelliklerine bakarsak; ilk olarak 4K çözünürlüğünde ve 55 inç büyüklüğünde olduğu göze çarpıyor. Televizyonun en dikkat çeken noktası ise yüksek parlaklık ve renk çeşitliliği ile öne çıkan QLED teknolojisi oluyor denebilir. Ayrıca cihaz Android işletim sistemi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

 

Diğer yandan HDR 10+ desteğine sahip cihaz; görüntünün daha canlı, gerçekçi görünmesini sağlayan Dolby Vision ve izleyiciye daha etkileyici bir ses deneyimi sunan Dolby Atmos ile geliyor. Özelliklerini kısaca hatırladıktan sonra televizyonun fiyatına tekrar bakacak olursak; bu fiyat aralığında pek fazla QLED akıllı televizyon göremiyoruz. Bu alandaki birkaç alternatiften biri olan model, tüketicilerin ilgisini çekecek gibi görünüyor.

TCL

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Zehra Canbaz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. kadir

    çok kaliteli son teknoloji olmuş özellikleri gerçektende harikaymış fiyatda çok uygun bence normal tv ler zaten bu fiyat ve üzeri

  2. ömür

    Bir arkadasim kullanmaya basladi.Fiyat performansi cok iyi .Almayi dusunuyorum