Telegram’ın Kurucusu Örnek Olarak İki Liderden Bahsetti! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Telegram’ın Kurucusu Örnek Olarak İki Liderden Bahsetti!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

TELEGRAM

WhatsApp’ın veri politikasını değiştirdikten sonra gündemden düşmeyen anlık mesajlaşma uygulamalarından Telegram’ın kurucusu insanlık tarihinin en büyük dijital göçüne tanık olduğumuzu belirterek, bu göçün örnekleri olarak devlet başkanlarını işaret etti.

.

Pavel Durov: Devlet Başkanları Telegram Kanallarını Açtılar

.

2021 yılının ilk haftasında kullanıcı sayısı 500 milyonu geçen Telegram’ı kullanmaya başlayanlar arasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da bulunuyor.

.

Telegram’ın Kurucusu Örnek Olarak İki Liderden Bahsetti!

.

Telegram’ın kurucusu Pavel Durov, uygulama üzerinden yaptığı açıklamada uygulamaya olan yoğun ilgiden bahsetti. Telegram’a olan ilginin küresel çapta olduğundan bahseden Durov “İnsanlık tarihinin en büyük göçüne tanık oluyor olabiliriz. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro da Telegram kanallarını açtılar.” açıklamasını yaptı.

.

Telegram’ın Kurucusu Örnek Olarak İki Liderden Bahsetti!

.

Kullanıcıların veri güvenliği konusunda tedirginliklerini gidermek isteyen Pavel Durol devlet başkanlarının da Telegram’ı kullanmalarını örnek göstererek uygulamanın güvenli iletişim için “tek doğrudan yol” olduğunu belirtti.

.

Durov, “dünya liderlerinin Telegram’ı tercih etmelerinden dolayı gururlu olduklarını belirterek“, Telegram kanalları, 2010’ların teknoloji platformlarıyla eş anlamlı hale gelen manipülatif algoritmaları gidererek kamusal iletişime şeffaflık ve bütünlük kazandırır.” açıklamasını yaptı.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: