«
THE MEDIUM

Xbox Series X, S ve Microsoft Windows için özel olarak geliştirilen The Medium‘dan 8 dakikalık oynama şekli videosu yayınlandı. Yeni nesil Xbox konsolun gücünü kullanıcılara göstermek için farklı oynanış mekanikleri sunan The Medium, yarın çıkış yapacak.

.

The Medium'dan 8 Dakikalık Oynama Şekli Videosu Geldi!

.

The Medium Oynanış Videosu Karanlık Bir Ormanda Geçiyor

.

The Medium, psikolojik korku oyunu olarak karşımıza çıkacak. Oyunda 2 farklı dünya bulunuyor. Bunlardan birisi günümüzde diğeri ise ruh dünyası olarak isimlendirilen haritalarda geçiyor. Oyun bazı noktalarda günümüz dünyasındaki haritada geçerken bazı noktalarda da ruh dünyası haritasında gerçekleşecek. Ayrıca belirli noktalarda ekran ikiye bölünecek ve her iki dünyayı da aynı ekranda deneyim etme şansı bulabileceğiz.

.

.

Oyunun 8 dakikalık oynanış videosunda karakterimiz karanlık bir ormanda bulunuyor. Karşısına bir köpek çıkan ana karakter, köpeğin ağzındaki ayakkabıyı alıp köpeği takip etmeye başlıyor. Köpek karakteri derme çatma küçük bir barınağa götürüyor. Daha sonra oradan da küçük bir çadıra doğru yöneliyorlar. Çadırda bir ceset bulunuyor. Daha sonra gizemli bir ses işitiliyor. Korkan ana karakterimiz kaçmaya başlıyor. Kaçış sekansında ruhlar dünyasına ve günümüz dünyasına sahne geçişleri bulunuyor.
.

The Medium'dan 8 Dakikalık Oynama Şekli Videosu Geldi!

.

The Medium28 Ocak‘ta Xbox Series X, S ve Microsoft Windows için çıkış yapacak.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *