TikTok’tan Apple Müzik işbirliği ile ücretsiz abonelik fırsatı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

TikTok’tan Apple Müzik işbirliği ile ücretsiz abonelik fırsatı!

avatar

Büşra Çevik

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

TikTok’tan Apple Müzik işbirliği ile ücretsiz abonelik fırsatı!

Çin ve ABD arasında yaşanan problemlerden etkilenen firma,büyük kitlelere erişebilmek için yeni işbirlikleri yapmaya devam ediyor. Apple ile el sıkışan TikTok, Apple Müzik için ücretsiz abonelik kampanyası başlattığını duyurdu.

.TikTok

TikTok, Apple Müzik için ücretsiz abonelik sunacak!

.

Dubmash uygulamasını satın alan Reddit, TikTok rakibi olmak için geçtiğimiz günlerde ilk adımını attı. Ayrıca Facebook tarafından yayınlanan Collab uygulaması da TikTok rakibi olarak ortaya çıktı.

TikTok

2020 yılının başlarında TikTok hesabı açan Apple, Kasım ayında bir video paylaştı. Bununla birlikte Apple Müzik hesabı açan şirket, viral olan müziklerden oluşan çalma listelerini paylaşıyor.Böylece kullanıcıları keyifli ve kolay bir şekilde sevilen müziklerle buluşturuyor.

.

Shazam ile benzer bir kampanya başlatan Apple, Shazam kullanıcılarına 5 ay ücretsiz abonelik hediye edeceğini açıklamıştı. Apple ile anlaşma sağlayan firma, ilk kez Apple Müzik aboneliği oluşturacak kullanıcıların uygulamadan 4 ay boyunca ücretsiz yararlanmasını sağlayacak. Oluşturulan kampanyanın 4 Ocak 2021’de sonlanacağı açıklanan bilgiler arasında yer alıyor.Çok geç kalmadan Apple Music’teki yerinizi alın!

.TikTok’tan Apple Müzik işbirliği ile ücretsiz abonelik fırsatı!

Düşüncelerinizi bizimle paylaşın!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: