«
TİKTOK

Günümüzün en popüler sosyal medya uygulamalarından TikTok; tüm dünyaya yayılan akımları ve birçok kullanıcı tarafından rağbet görmesiyle ön planda. Şirket, üzerinde çalıştığı yeni özellik sayesinde daha da çok kişiye ulaşmayı hedefliyor.

.

TikTok konseptlerini genişleterek hem kullanıcıların platformda geçirdikleri süre boyunca sıkılmamalarını; hem de daha çok eğlenmesini hedefliyor.

.

TikTok’tan Yemek Videolarına Yeni Özellik Geldi!

.

TikTok Yemek Pişirmeyi Sevenlere Yardımcı Oluyor

.

TikTok, bu konsept için yurt dışında oldukça popüler olan tarif uygulaması Whisk ile işbirliği içerisinde. Bu yeni özellik, tarif kartlarını ve benzeri çeşitlerini içeriyor. Temel olarak amaç, eğer platformda herhangi bir tarif videosu görürseniz, tarifi okumanıza imkan sunacak bir çeşit tarif kartına da erişebileceksiniz.

.

TikTok’tan Yemek Videolarına Yeni Özellik Geldi!

.

Tariflerin ve yemek pişirme videolarının uzun vadede biraz daha etkili olmasına yardımcı olacağı için birçok kullanıcının beğenisini şimdiden topladı. Sadece eğlence değeri sağlamak yerine, TikTok’u genel olarak yemek pişirme tabanlı içerik için bir merkez haline getirme amacı güdüldüğü de düşünülüyor.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *